DxO Optics Pro

2019-01-15 0 przez Pliki

DxO Optics to profesjonalny program do obróbki zdjęć zrobionych aparatem cyfrowym. Dobry program do katalogowania i wywoływania RAW-ów. Bazuje na parametrach sprzętu fotograficznego i dzięki temu parametry obróbki z jego użyciem są bardzo dobrze dopasowane do zdjęć. Szybko i precyzyjnie usunąć niedoskonałości zdjęć wynikające z budowy aparatu i obiektywu. Filtry zostały przygotowane w laboratorium DxO na podstawie bardzo szczegółowej analizy efektów pracy z kombinacjami aparatów i obiektywów. Odpowiednie parametry pozwalają na redukcję zakrzywienia i rozciągnięcia obrazu będącego skutkiem używania na przykład szerokokątnego obiektywu, redukcję winiety, wyostrzenie i usunięcie aberracji chromatycznych. Te same parametry można oczywiście stosować do wielu zdjęć, dzięki czemu usunięcie zakrzywień i przebarwień z całej sesji można wykonać kilkoma kliknięciami.

DxO Optics Pro dla zaawansowanych aparatów cyfrowych. Optics Pro automatycznie wykrywa urządzenie oraz parametry ustawień aparatu przypisane do danego zdjęcia, a następnie stosuje zaawansowane korekty optyczne (moduły DxO Optics) dostosowane do Twojego aparatu i warunków panujących podczas fotografowania. Darmowa wersja doskonałego edytora zdjęć RAW i JPEG opracowanego przez DxO. 

Program do zdjęć DxO Optics Pro automatycznie koryguje i poprawia jakość zdjęć zaraz po ich otwarciu. Korekty są precyzyjnie dopasowywane do konkretnego zdjęcia z uwzględnieniem wykorzystanego podczas fotografowania modelu aparatu i obiektywu. Ściągnij DxO Optics Pro który dostarczy najlepsze narzędzia oraz ustawienia dla uzyskania niezrównanej ostrości obrazu i wyjątkowo pięknych fotografii.

Pobierz DxO Optics Pro za darmo wersja testowa 30 dni na Windows i Mac.