Facetune2 za darmo aplikacja do retuszu zdjęć selfie

2020-01-01 0 przez Pliki

Facetune2 za darmo aplikacja do retuszu zdjęć selfie do pobrania na telefon. Apka Facetune 2 poprawia wygląd twarzy, będzie wyglądać szałowo, wręcz olśniewająco, nasza cera będzie gładka jak u dziecka.  FaceTune 2 to najlepsze narzędzie do retuszu zdjęć na telefonie.

Chcesz wyglądać niesamowicie na każdym selfie? Apk Facetune2 to łatwy w użyciu edytor zdjęć który sprawia ze warto wrzucić na Instagram zdjęcie za każdym razem dzięki narzędziom do edycji mobilnej, funkcjom i filtrom.

Facetune2 za darmo

nowa generacja wielokrotnie nagradzanej aplikacji do edytowania selfie Facetune, zapewnia niesamowitą, nową kolekcję najlepszych profesjonalnych funkcji retuszowania zdjęć na smartfonie. Spraw sobie przyjemność lub wybierz bardziej naturalny wygląd dzięki najlepszej na rynku aplikacji do edycji makijażu i urody! Z łatwością wykonuj zabawne i wydajne zmiany, korzystając z naszej supernowoczesnej technologii kryjącej się za każdym magicznym i łatwym w użyciu narzędziem. Dzięki Facetune2 wystarczy kilka przesunięć, aby poprawić zdjęcia – wybielić zęby, usunąć przebarwienia i wypryski, wygładzić skórę, poprawić złe oświetlenie, obrysować twarze i ulepszyć makijaż! Chcesz oczarować znajomych i obserwujących swoimi zdjęciami na facebooku? Porzuć rzeczywistość i przeżyj swoją fantazję dzięki tej aplikacji. Jak wyretuszować zdjęcie?

Pobierz Facetune 2 za darmo na telefon aplikacja Android. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lightricks.facetune.free