Total Commander Ultima Prime za darmo

2020-01-01 0 Pliki

Total Commander Ultima Prime za darmo do pobrania po polsku pełna wersja program rozszerzający możliwości menadżera plików Total Commander w jednym pakiecie. Dzięki tym dodatkowym aplikacjom i wtyczkom, oraz ich wygodnej integracji z managerem plików, użytkownik otrzymuje kompleksowe narzędzie do zarządzania plikami oraz ich podglądu, edycji, modyfikacji czy obróbki. Część aplikacji wchodzących w skład najnowszej wersji pakietu: Total Commander, AIMP , ADWCleaner , Artweaver, Audacity , HomeBank , HWiNFO , Miranda NG , KeePass , MyPhoneExplorer , Notepad++, TeamViewer , Universal Extractor , VeraCrypt , The KMPlayer, qBittorrent , Opera , VirtualDub, XnView, WinDir Stat .

Total Commander Ultima Prime to dodanie nieoficjalnej wersji programu, który jest w projekcie od bardzo dawna, ale niestety nie jest już rozwijany w oficjalnej wersji: Universal Extractor – jest to program do wypakowywania instalatorów i archiwów, dodana została również nowa wtyczka WFX – ADB do zarządzania zawartością urządzeń pracujących pod kontrolą systemu Android. Nasze wewnętrzne narzędzie do tworzenia katalogów (TC UP New) doczekało się aktualizacji i paru nowych funkcji.

Najnowszy Total Commander Ultima Prime ma przeglądarkę Vivaldi – najlepszą przeglądarkę internetową jaka kiedykolwiek została stworzona.

Do najnowszej wersji TC UP dodano również program Captura pozwala on na nagrywanie pulpitu oraz robienie zrzutów ekranu, narzędzie Space Sniffer służy do szybkiego sprawdzania zajętego miejsca na dyskach twardych oraz wtyczkę Diskinternals Reader daje dostęp do partycji i obrazów dysków.

Pobierz Total Commander Ultima Prime za darmo pełna wersja po polsku http://www.tcup.pl/index.php/pl/pobierz