Wytnij Wklej Zdjęcie aplikacja za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

Wytnij Wklej Zdjęcie aplikacja na telefon do wycinania fragmentów zdjęć i wklejania na fotografie za darmo do pobrania na Android. Dzięki tej prostej apce zdjęcie może stać się zabawne. Ustaw się koło celebryty lub przesuń w dowolne miejsce na świecie , zrób fotomontaż zdjęcia. Zamieniaj się twarzami ze znajomymi, super gwiazdami lub słodkimi zwierzakami, rób co chcesz ze zdjęciami .

Prosta obsługa. Importuj zdjęcia z galerii lub wyszukaj je w sieci , używając wyszukiwarki obrazów. Jak zrobić fotomontaż zdjęcia? Wytnij to, co trzeba, pokaż, gdzie to wkleić na zdjęcie, a aplikacją zajmie się resztą.

Wskazówka: aby brzegi cięcia były mniej widoczne na wynikowym zdjęciu, spróbuj użyć tła o bardziej „przezroczystej” fakturze (woda , tęcza , chmury , piasek itp.).

Udostępniaj najzabawniejsze zdjęcia znajomym w ulubionych komunikatorach i sieciach społecznościowych Facebook, Instagram. Jak zrobić fotomontaż na telefonie?

Pobierz Wytnij Wklej Zdjęcie aplikacja na telefon Android za darmo. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eabdrazakov.photomontage