FrostWire klient BitTorrent do pobierania plików

2020-01-01 0 przez Pliki

FrostWire klient BitTorrent do pobierania plików, wspomagający wymianę danych udostępnionych przez użytkowników z całego świata. Aplikacja posiada rozbudowaną wyszukiwarkę, a co ważne funkcjonalną, z której możemy wyszukiwać kilka pozycji jednocześnie, każdy wynik w osobnej zakładce. Wyniki wyszukiwania można sortować według: jakości, nazwy, liczby źródeł, licencji i wagi pliku. Program obsługuje protokół sieci BitTorrent, kolejną ciekawą opcją jest integracja z iTunes. Dla ułatwienia udostępniania danych, osoby wysyłające pliki lub całe foldery, mogą teraz generować link HTTP. FrostWire potrafi rozpoznawać licencje Creative Commons License w plikach MP3 i OGG oraz uruchomić muzykę bezpośrednio w programie bez konieczności posiadania zewnętrznych odtwarzaczy.

Downloader i klient BitTorrent i odtwarzacz multimedialny. Wyszukaj, pobierz, zagraj.

ŁATWO WYSZUKUJ I POBIERAJ PLIKI BEZPOŚREDNIO ZE ŹRÓDEŁ BITTORRENT NETWORK I CLOUD.

UŻYJ WBUDOWANEJ BIBLIOTEKI MULTIMEDIÓW FROSTWIRE, ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO PLIKÓW DO POBRANIA I ODTWARZAĆ JE – WSZYSTKO W JEDNEJ PROSTEJ APLIKACJI.

Połącz się z wieloma różnymi wyszukiwarkami torrent, a także ze źródłami w chmurze, aby znaleźć miliony domeny publicznej, kreatywne dobra wspólne i bezpłatne pliki do pobrania. Zobacz wyniki wyszukiwania w samej aplikacji – nie w przeglądarce. Przesyłaj pliki z chmury przed pobraniem. Zacznij grać w pobieranie mediów BitTorrent na długo przed zakończeniem transferu. Pobierz dowolny plik za pomocą jednego kliknięcia – wybierz pojedynczy plik z torrenta lub pobierz cały pakiet torrentów. Łatwy dostęp, przeglądanie i odtwarzanie wszystkich multimediów w jednym miejscu. Twórz listy odtwarzania i słuchaj muzyki w samochodzie za pomocą wbudowanego odtwarzacza gestów dla systemu Android!

Pobierz FrostWire za darmo na komputer Windows, Mac i telefon Android https://www.frostwire.com/