BitTorrent do pobrania za darmo

2020-01-01 1 przez Pliki

BitTorrent do pobrania za darmo po polsku to klient p2p do wymiany plików w sieci. BitTorrent to najpopularniejszy program do torrentów, przechwytuje kliknięcia na linki na stronach WWW, prowadzące do plików z rozszerzeniem .torrent, i automatycznie rozpoczyna ich download. Zaletą programu, jak i sieci BitTorrent, jest szybkie przesyłanie plików pomiędzy internautami. Nowy BitTorrent po polsku pozwala oglądać torrenty bez czekania. Pobieranie torrentów online z twojej przeglądarki. Oglądaj torrenty podczas pobierania.

Charakteryzuje się dość niskim zużyciem zasobów sprzętowych i prostotą obsługi. Z drugiej strony, nie cieszy się zbyt dużą popularnością z uwagi na ubóstwo opcji konfiguracyjnych. Dla odróżnienia go od wielu innych obecnie istniejących aplikacji obsługujących protokół BitTorrent, jego twórcy czasem określają go nazwą Mainline (ang. linia główna). Program został przetłumaczony na polski język. Darmowe pobieranie z chomikuj

BitTorrent do pobrania za darmo

po polsku jest to klient torrent do udostępniania danych za pośrednictwem protokołu BitTorrent. Oprogramowanie pozwala użytkownikom na udostępnianie, wyszukiwanie, pobieranie i przesyłanie aplikacji, muzyki, filmów, dokumentów, zdjęć i innych plików. Darmowy BitTorrent po polsku umożliwia pobieranie wielu plików równolegle z różnych rówieśników. Na każdym odczycie lub interfejs pokazuje prędkość wysyłania i pobierania, rozmiar pliku, nazwę pliku, postęp, nasiona rówieśników itp.

Ogólnie użycie może być monitorowany w formie tabelarycznej i graficznej widoków. Nowe torrenty lub magnes plików (zgodny ze Azureus) mogą być dodawane za pośrednictwem witryn torrentowych lub od wewnątrz BitTorrent.

CyberGhost VPN: bądź anonimowy w sieci.

Pobierz BitTorrent za darmo na Windows, Mac i Android. https://www.bittorrent.com/lang/pl/