Glary Utilities za darmo do pobrania

2020-01-02 0 przez Pliki

Glary Utilities za darmo pobierz pełna wersja dobry i darmowy program do optymalizacji Windows. Aplikacja zawiera kilka ciekawych modułów do przyśpieszania, naprawy i zwiększania bezpieczeństwa systemu operacyjnego. Glary Utilities potrafi zoptymalizować pamięć operacyjną, usunąć błędne wpisy w rejestrze Windows oraz niepotrzebne pliki z dysku twardego, a także zatrzeć ślady korzystania z internetu. Aplikacja pozwoli na szybkie sprawdzenie zasobów dyskowych, podwójnych plików oraz pomoże przy zoptymalizowaniu szybkości działania systemu.

Glary Utilities pobierz

to darmowy program do czyszczenia systemu i podwyższający wydajność na komputerze z systemem Windows. Łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs udostępnia funkcję jednym kliknięciem i łatwe, zautomatyzowane opcje, które dają możliwość wyboru albo utrzymanie 1 kliknięcie lub wybór niestandardowych operacji.
Obejmuje on ponad dwadzieścia narzędzi systemowych, które pozwalają dostosować skanowanie i oferuje opcje takie jak Registry Cleaner, Spyware Remover, Startup Manager i Skróty Fixer, z których każdy będzie poprawić wydajność komputera.

Monitor Czas rozruchu systemu Windows, która znajduje się w środkowej części okna głównego interfejsu, mówi, jak długo system Windows ma obecnie do uruchomienia na komputerze, a następnie porównuje to z innymi użytkownikami systemu Windows. Stąd można następnie uzyskać dostęp i zarządzać listą programów, które ładują podczas uruchamiania systemu Windows i opóźnić niektóre z nich w razie potrzeby.

To kompleksowe narzędzie Glary Utilities do pobrania pełna wersja po polsku obsługuje 44 języków i obiecuje, aby przyspieszyć cały proces skanowania i analizy komputera. Alternatywa CCleaner i Odkurzacz.

Pobierz Glary Utilities za darmo na komputer Windows 10, 8 i 7. https://www.glarysoft.com/