Gods Will Fall za darmo

2021-12-29 0 przez Pliki

Gods Will Fall za darmo pełna wersja gry do pobrania w Epic Games Store od 6 stycznia. Gra akcji/RPG, w której trafiamy do fantastycznej krainy, a naszym zadaniem jest rozprawienie się z okrutnymi bóstwami. W Gods Will Fall wcielamy się w jednego z kilku wojowników i przemierzamy różnorodne lokacje oraz toczymy szybkie i widowiskowe starcia z przeciwnikami. Gra do odebrania za darmo od 6 stycznia, 17.00 do 13 stycznia, 17.00.

Torturowa władza bogów nad ludzkością trwa od tysiącleci. Nastawione na okrucieństwo i cierpienie, domagają się ślepego uwielbienia przez przysięgę wierności złożoną przez każdego mężczyznę, kobietę i dziecko. Tym, którzy nie poddają się woli bogów; czeka powolna i bezlitosna śmierć.

Jesteś ostatnią nadzieją ludzkości
Bogowie nękają ludzkość swoimi rządami od tysiącleci. Zadając ludziom okrutne cierpienia, żądają ich posłuszeństwa i ślepej wiary w imię przysięgi wierności, jaką musi złożyć każdy mężczyzna, każda kobieta i każde dziecko. Tych, którzy nie ulegają woli bogów, czeka powolna i okrutna śmierć.
Sprawdź, jakie wyzwania czekają śmiałą drużynę wojowników, którzy desperacko usiłują wyrwać ludzkość spod jarzma bogów. Zdolni władać bronią mężczyźni i kobiety, którzy zbyt długo znosili brutalne rządy bogów, zostają powołani do twojego klanu 8 ocalałych Celtów. Wyruszą do walki przeciwko legionom straszliwych bestii i stworów, które zamieszkują w piekielnych dominiach każdego z bogów.
Twoja osobista opowieść powstaje z każdą podejmowaną decyzją. Osiągając sukces, staniesz się świadkiem narodzin legendy. Porażka oznacza koniec życia śmiałków.

Gods Will Fall do pobrania


Zew polowania rozgrzewa krew w żyłach każdego członka klanu. Zgodnie z rytuałem, zdobyte trofea powinny być noszone tak, by wszyscy mogli je podziwiać. Skóry 5 nieuchwytnych zwierząt: wilka, niedźwiedzia, dzika, lisa i borsuka mogą być ozdobą każdego wojownika. Posłużą za wyraźne ostrzeżenie dla bogów, że łowy już się rozpoczęły. Nakrycie głowy Łowcy przyznawane jest losowo z każdym nowym rozegraniem gry.

Pobierz Gods Will Fall za darmo full wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/free-games