Google Pay – płatności internetowe bez PIN

1 grudnia 2019 0 Pliki

Jeśli kiedykolwiek płaciłeś za zakupy w Android Pay, korzystałeś z Chrome, by automatycznie wypełniać informacje o płatności, lub kupiłeś aplikację w Google Play, to już wiesz w jaki sposób Google pomaga płacić za zakupy online i w sklepach . W ciągu ostatniego roku Google uczyniło płatności internetowe prostszymi, bezpieczniejszymi i bardziej spójnymi.

W 2020 roku użytkownicy płatności Google Pay w Polsce będą mogli potwierdzać transakcje bez PINu. Użytkownicy smartfonów z czytnikami linii papilarnych będą mogli za ich pomocą autoryzować wszystkie swoje płatności.

Płatności internetowe bez PIN

Dzięki Google Pay łatwiej będzie Ci użyć informacji o płatnościach zapisanych na Twoim koncie Google, dzięki czemu możesz przyśpieszyć realizację transakcji i zachować spokój. W nadchodzących tygodniach zobaczysz online Google Pay, w sklepie i w usługach Google, a także gdy płacisz znajomym .

Google Pay jest już dostępny w Airbnb, Dice, Fandango, HungryHouse, Instacart i innych aplikacjach oraz stronach, które kochasz. (Pamiętaj, aby skorzystać z aktualnych ofert, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.)

Jeśli jesteś programistą, odwiedź naszą stronę dotyczącą rozwiązań płatniczych, aby zobaczyć, jak możesz wdrożyć Google Pay, lub współpracuj z jednym z partnerów Google w procesorach, aby jeszcze bardziej ułatwić integrację.

Jak zapowiada Google przeniesienie wszystkiego na jedną markę to tylko pierwszy krok w płatnościach internetowych Google Pay.