Hotshot Racing za darmo

2023-05-10 0 przez Pliki

Hotshot Racing za darmo do pobrania gra wyścigowa w promocji od 10 maja od godziny 17 na Steam.

Hotshot Racing to dynamiczna, zręcznościowa gra wyścigowa, która pod względem rozrywki nawiązuje do klasycznych produkcji pokroju Virtua Racing, Crusin’ USA, czy Daytona USA. Produkcja porzuca realizm na rzecz zręcznościowego modelu jazdy, którego celem jest zapewnienie graczom jak największych emocji. Tytuł został opracowany przez firmy Lucky Mountain Games i Sumo Digital. Wydawcą jest Curve Digital.

Hotshot Racing to niesamowicie szybka gra wyścigowa w stylu arcade, która łączy w sobie prowadzenie w dryfie, ostrą jak brzytwa grafikę retro i niesamowite poczucie prędkości, aby stworzyć ekscytujące wrażenia z jazdy.

16 torów wyścigowych zapewnia zwroty akcji, zakręty i proste, które sprzyjają niezwykle szybkim wyścigom. Poznaj środowiska przybrzeżne, dżungle, alpejskie i pustynne Las Vegas, z każdym polem modelowanym z najżywszymi kolorami i błękitnym niebem na wiele mil.

Tryby Time Trial i Grand Prix są przeznaczone dla tych, którzy lubią rywalizować w klasycznych formatach wyścigów, podczas gdy tryby „Cops and Robbers” oraz „Drive or Explode” oferują ekscytujące nowe sposoby gry.

Każdy tryb jest dostępny w trybie dla jednego gracza, dla czterech graczy na podzielonym ekranie oraz dla ośmiu graczy online, podczas gdy próba czasowa jest dostępna tylko dla jednego gracza. Tryby dla jednego gracza działają w zawrotnym tempie 60 FPS, zapewniając jeden z najszybszych możliwych obrazów wyścigów.

Pobijaj rekordy okrążeń, aby awansować w światowych rankingach online lub pobieraj okrążenia duchów, aby dopasować swoje linie wyścigowe do najlepszych.

POZNAJ HOTSHOTY

Keiko, Xing, Mike, Alexa, Aston, Toshiro, Marcus i Viktor – ośmiu uzależnionych od prędkości, którzy poświęcili swoje życie na dążenie do bycia najlepszym kierowcą wyścigowym na świecie.

Złap dryf

Drifting ma kluczowe znaczenie w wyścigach Hotshot. Wzmocnij ładunki, gdy gracz dryfuje, więc utrzymywanie ich tak długo, jak to możliwe, ma kluczowe znaczenie dla zachowania maksymalnej prędkości podczas wyścigu.

NAPĘDZAJ LUB EKSPLODUJ

W tym trybie do każdego samochodu przyczepiona jest bomba. Spadnij poniżej określonej prędkości i BUM! Szybkość wyzwalania staje się coraz większa, zmuszając graczy do utrzymywania niemożliwie wysokich prędkości.

POLICJANCI I ZŁODZIEJE

Złodzieje wymykają się glinom. Gliniarze łapią złodziei i w ten sposób nawracają ich na stronę policji, co prowadzi do ekscytującego testu umiejętności przestępców, którzy przeżyli.

DOBRZE POTRZEBNE ZASILANIE

Zdobądź doładowanie, dryfując i ślizgając się przeciwnikom, i uwolnij jednorazowy atak prędkości, aby pozostawić ich w lusterku wstecznym.

Pobierz Hotshot Racing za darmo ze Steam https://www.fanatical.com/pl/game/hotshot-racing?aff_track=daisycon&dc_pid=222476&utm_source=digidip