Google Stadia Pro za darmo w Polsce

2021-04-10 0 przez Pliki

Google Stadia za darmo w Polsce usługa streamingu gier w 4K, 60fps i HDR. Nie zauważymy różnicy między grą na własnym sprzęcie podłączonym do ekranu, a grą ze streamingu Google w przeglądarce Chrome. GOG Galaxy połączy się z usługą gry w chmurze GeForce NOW. Do chmury NVIDII już wkrótce trafią największe hity od CD PROJEKT RED takie jak Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Lenovo Legion funduje 3 miesiące Stadia Pro za darmo (łącznie 3 miesiące triala).
By skorzystać z oferty należy wejść w link, założyć konto (można zalogować się np. Facebookiem) i podążać za informacjami na ekranie.

By aktywować trial trzeba podać kartę, ale można od razu anulować subskrypcję, która zostanie ważna do momentu wygaśnięcia triala (mój jest ważny do 10 lipca 2021). Link do strony https://account.lenovo.com/oauth/oauthlogin

3 miesiące Stadia Pro za darmo w promocji gry online oraz Youtube Premium za darmo dla posiadaczy Chromebooków. Fajna okazja właściciele Chromebooków młodszych niż 2017 rok mogą przejść do strony z linkami ze swoim Chromebookiem i mogą otrzymać kody do Stadia i YouTube Premium.

Stadia usługa grania w chmurze od Google dostępna w Polsce od dzisiaj. Na start konto PRO za darmo na miesiąc i 10 dolarów do wykorzystania na gry dostępne w sklepie (ze strony “Dzięki subskrypcji Stadia Pro zyskasz rabat 10 $ na zakup pierwszej gry w sklepie Stadia.”).
Dodatkowo dla wszystkich darmowe gry Destiny 2 oraz Super Bomberman R.

Google Stadia w Polsce umożliwi rozpoczęcie rozgrywki w oknie przeglądarki w kilka sekund. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do kolekcji gier dzięki 2 miesiącom Stadia Pro. 9,99 USD miesięcznie po okresie próbnym, anuluj w dowolnym momencie. Kup jeszcze więcej gier w sklepie Stadia. Chwilę po zakupie gry można ją zagrać. W tle nakładane są łatki i aktualizacje gier, dzięki czemu Twoje ulubione gry są zawsze gotowe do użycia. Dzięki Stadii możesz grać w swoje ulubione gry w kilka sekund. Nigdy więcej czekania na aktualizacje gier, pliki do pobrania lub instalacje.

Nowa usługa Google Stadia będzie działać ma możliwość uruchomienia gier na próżnych sprzętach – laptopie, komputerze stacjonarnym, smartfonie, tablecie czy telewizorze z podpiętym ChromeCastem. Przy zmianie sprzętu rozgrywka będzie kontynuowana od miejsca, w którym zakończyliśmy na poprzednim urządzeniu.

Google wspomniało o nieograniczonej mocy obliczeniowej. Ta ma zagwarantować zabawę w 4K i 60 fps-ach z HDR.

Gracze mogą otrzymać dostęp na dwa miesiące za darmo do Stadii Pro, która oferuje następujące tytuły:

  • Destiny 2: The Collection
  • GRID
  • Gylt
  • SteamWorld Dig 2
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • Serious Sam Collection
  • Spitlings
  • Stacks on Stacks (on Stacks)
  • Thumper

Strumieniowanie gier

polega na tym, że użytkownik nie będzie musiał ich pobierać na dysk twardy i posiadać drogiej mocnej karty graficznej. Wszystkie obliczenia będą wykonywane na zewnętrznych serwerach, a do gracza wysyłany będzie wyłącznie obraz. Serwis ma działać na zasadzie miesięcznej subskrypcji.

Google przygotowało też swój własny kontroler kompatybilny ze wszystkimi sprzętami. Poza klasycznymi przyciskami i gałkami, pad posiada również specjalny guzik do dzielenia się materiałami na YouTube oraz przycisk do Asystenta Google, którego developerzy będą mogli wykorzystać w grach. https://stadia.google.com/

Stadia Premiere Edition za darmo promocja związana z premierą gry Cyberpunk 2077 i urodzinami Stada. Każdy, kto zamówi w tym serwisie tę grę przed 18 grudnia, otrzyma za darmo zestaw Stadia Premiere Edition, na który składają się biały kontroler oraz Chromecast Ultra. Google Stadia w Polsce od 1 grudnia według pierwszych informacji.

Alternatywa GeForce Now za darmo.