Stadia za darmo w Polsce

2021-01-01 0 Pliki

Google Stadia za darmo w Polsce na 2 miesiące usługa streamingu gier w 4K, 60fps i HDR. Nie zauważymy różnicy między grą na własnym sprzęcie podłączonym do ekranu, a grą ze streamingu Google w przeglądarce Chrome. GOG Galaxy połączy się z usługą gry w chmurze GeForce NOW. Do chmury NVIDII już wkrótce trafią największe hity od CD PROJEKT RED takie jak Cyberpunk 2077 i Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Stadia usługa grania w chmurze od Google dostępna w Polsce od dzisiaj. Na start konto PRO za darmo na miesiąc i 10 dolarów do wykorzystania na gry dostępne w sklepie (ze strony “Dzięki subskrypcji Stadia Pro zyskasz rabat 10 $ na zakup pierwszej gry w sklepie Stadia.”).
Dodatkowo dla wszystkich darmowe gry Destiny 2 oraz Super Bomberman R.

Google Stadia w Polsce umożliwi rozpoczęcie rozgrywki w oknie przeglądarki w kilka sekund. Uzyskaj natychmiastowy dostęp do kolekcji gier dzięki 2 miesiącom Stadia Pro. 9,99 USD miesięcznie po okresie próbnym, anuluj w dowolnym momencie. Kup jeszcze więcej gier w sklepie Stadia. Chwilę po zakupie gry można ją zagrać. W tle nakładane są łatki i aktualizacje gier, dzięki czemu Twoje ulubione gry są zawsze gotowe do użycia. Dzięki Stadii możesz grać w swoje ulubione gry w kilka sekund. Nigdy więcej czekania na aktualizacje gier, pliki do pobrania lub instalacje.

Nowa usługa Google Stadia będzie działać ma możliwość uruchomienia gier na próżnych sprzętach – laptopie, komputerze stacjonarnym, smartfonie, tablecie czy telewizorze z podpiętym ChromeCastem. Przy zmianie sprzętu rozgrywka będzie kontynuowana od miejsca, w którym zakończyliśmy na poprzednim urządzeniu.

Google wspomniało o nieograniczonej mocy obliczeniowej. Ta ma zagwarantować zabawę w 4K i 60 fps-ach z HDR.

Gracze mogą otrzymać dostęp na dwa miesiące za darmo do Stadii Pro, która oferuje następujące tytuły:

  • Destiny 2: The Collection
  • GRID
  • Gylt
  • SteamWorld Dig 2
  • SteamWorld Quest: Hand of Gilgamech
  • Serious Sam Collection
  • Spitlings
  • Stacks on Stacks (on Stacks)
  • Thumper

Strumieniowanie gier

polega na tym, że użytkownik nie będzie musiał ich pobierać na dysk twardy i posiadać drogiej mocnej karty graficznej. Wszystkie obliczenia będą wykonywane na zewnętrznych serwerach, a do gracza wysyłany będzie wyłącznie obraz. Serwis ma działać na zasadzie miesięcznej subskrypcji.

Google przygotowało też swój własny kontroler kompatybilny ze wszystkimi sprzętami. Poza klasycznymi przyciskami i gałkami, pad posiada również specjalny guzik do dzielenia się materiałami na YouTube oraz przycisk do Asystenta Google, którego developerzy będą mogli wykorzystać w grach. https://stadia.google.com/

Stadia Premiere Edition za darmo promocja związana z premierą gry Cyberpunk 2077 i urodzinami Stada. Każdy, kto zamówi w tym serwisie tę grę przed 18 grudnia, otrzyma za darmo zestaw Stadia Premiere Edition, na który składają się biały kontroler oraz Chromecast Ultra. Google Stadia w Polsce od 1 grudnia według pierwszych informacji.

Alternatywa GeForce Now za darmo.