New Super Mario Forever

2019-01-04 0 przez Pliki

New Super Mario Forever darmowa gra platformowa kontynuacja Super Mario 3: Mario Forever do pobrania na komputer za darmo pełna wersja. Gracz wciela się w rolę dzielnego włoskiego hydraulika Mario. Do przejścia jest 8 obszernych map, które wypełnione są sporą liczbą poziomów o zróżnicowanym stopniu trudności, na których znajdują się nasi wrogowie i liczne przeszkody do pokonania. Oczywiście znajdziemy również tajne poziomy. Gracze platformówki New Super Mario Forever mają na każdym poziome porozrzucane dodatkowe bonusy, które różnie wpływają na głównego bohatera, ubranego w czerwoną czapkę i koszulę oraz niebieskie spodnie z szelkami. Kiedy znudzą się nam standardowe poziomy New Super Mario Forever za darmo do pobrania, to możemy stworzyć nowe, za pomocą edytora poziomów.

New Super Mario Forever

Przeżyj jeden z klasyków dzieciństwa, towarzysz Mario w przygodzie, która doprowadzi Cię do odkrywania nowych światów. Jeśli jesteś fanem klasycznych gier Mario, pierwotnie wprowadzonych przez Nintendo, nie można przegapić szansy, aby spróbować.
Jak można sobie wyobrazić, że jest to gra platformowa, w której będziesz podróżować po różnych światach, pokonywał wszelkiego rodzaju wrogów i przeszkody, w górę iw dół rury i zbieranie monet z jedynym celem: ratowania księżniczki Peach bez umierania na darmo.
Gra platformowa New Super Mario Forever do pobrania na komputer charakteryzuje się poprawioną grafiką oraz interfejsem w języku polskim.

New Super Mario Forever download
Platformówka z imponującą odnowioną grafiką.
Podróżuj po 8 różnych światach .
Mnóstwo poziomów, które są ustawione w podwodnych sceny, rzeki lawy lub pustynnych krajobrazów .
Należy unikać wszelkiego rodzaju przeszkody na drodze do Princess Peach .
Klasyczne elementy, takie jak monety, rury i grzyby .

Pobierz New Super Mario Forever za darmo na komputer i telefon. https://drive.google.com/file/d/0Bz76oYBcuDHtR3ZfbURUTHdtUWs/view