Gry Stronghold HD i A.D. 2044 za darmo

2017-10-24 0 przez Pliki

Z okazji wystartowania GOG.com w Polskiej wersji językowej jest okazja pobrać dwie gry za darmo i bez żadnych DRM’ów Aby odebrać grę Stronghold HD i A.D. 2044 za darmo trzeba tylko kliknąć na baner na głównej stronie gog.com Ale trzeba ściągać szybko bo promocja jest ograniczona czasowo.

Pobierz gry z gog.com BEZ ZABEZPIECZEŃ DRM. Aktywacja ani połączenie internetowe nie są wymagane do gry.

Stronghold HD
Wybierz z czterech oddzielnych trybów gry: zagraj w kampanię ekonomiczną (bez walki); oblężenie sławnych zamków historycznych; przetestuj swoją moc w budynku zamku w trybie „Siege That”; lub skorzystaj z trybu freebuilder, aby pokojowo zaprojektować swój idealny zamek.
Stronghold zawiera kampanię dla jednego gracza, składającą się z 21 opowieści o misjach. Jeśli chcesz więcej, możesz tworzyć nowe misje dla Ciebie i Twoich przyjaciół z pełnym edytorem map i scenariuszy. Zaproś do 8 graczy za pośrednictwem sieci LAN lub Internetu i przygotuj się na niszczenie oczekujących na zewnątrz bezpiecznego nieba, gdy wróg przygotowuje się do burzenia zamkowych ścian.

AD 2044
Przyszłość jest teraz, w roku 2044, aby być dokładnym i świat zmienił się dramatycznie. Sama cywilizacja jest na skraju wyginięcia. Inżynieria genetyczna umożliwiła ludzkie rozmnażanie bez potrzeby angażowania człowieka. Kobiety zdecydowały się walczyć z końcową bitwą i kształtować świat tak, jak sobie tego życzą.
Jeśli jednak nie wystarczy, kobiety mają nową broń laserową, która zabija tylko ludzi, a pozostali mężczyźni zostają zamienieni w „klony” w klinice bioniki. I jest coś więcej, feministka rebeliantów ukradła dostawę głowic i intencji, aby rozpocząć globalną wojnę atomową.
Poczekaj, jest nadzieja. Jesteś ostatnim normalnym mężczyzną i jeśli możesz uniknąć tych kobiet, możesz odwrócić ich dominację.
Ale pospiesz się, nie masz dużo czasu, zegar bije, twój los wydaje się zapieczętowany, chyba że …

Pobierz grę Stronghold HD i A.D. 2044 za darmo.