GTA Online za darmo na PlayStation 5

2022-03-14 1 przez Pliki

GTA Online za darmo na PlayStation 5 do pobrania dla użytkowników od 15.03 przez 3 miesiące. Samodzielna gra, GTA Online, która będzie miała premierę 15 marca (razem z next-genową wersją GTA 5) przez 3 miesiące będzie dostępna za darmo dla użytkowników PlayStation 5.

Dzięki wciąż rosnącej społeczności GTA V, Grand Theft Auto V i Grand Theft Auto Online się na platformach PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 15 marca, dostarczając graczom grę z grą z otwartymi światami na kolejnem sprzęcie. 

Grand Theft Theft i GTA Online 5 i Xbox Series XS Online oferować będą być nowe i graficzne, w tym 4K, do 60 wyboru na trybach, większy dysk tektury i opcje, opcje, HDR i ray-tracing, a także techniczne usprawnienia przez najnowocześniejsze konsole, w tym przypadku czas wczytywania, zapewniony dźwięk 3D, funkcja działa dla każdego konsola, np. efekty, i kolejne więcej.

Jeden chciał na PS4 i gracze na konsolę Xbox, konsola Posty, którzy chcieliby kontynuować utrzymanie, w celu utrzymania wsparcia z trybu fabularnego GTA V i postacie z GTA Online na PS5 lub Xbox Series XS.

W tym dniu w dniuy zadebiutuje wersja GTA Online na PlayStation 5 i Xbox Series X|S — za darmo za darmo dla użytkowników PlayStation 5 — dzięki czemu teraz może być przez trzy miesiące użytkowników.

GTA Online za darmo na PS5

i Xbox Series zawiera także nową nową PS, z tym możliwość rozgrywki Online bez ukończenia prologu fabularnego, oraz zupełnie samouczek GTA Online. Teraz i właściciele właściciele mają możliwość skorzystania z możliwości skorzystania z oferty, gdzie będą mogli w każdej chwili nakazać się z właścicielami prawa własności będącej własnością — prezydenta, prezydenta, właściciele prawa własności, lub przemytnika — z których każda oferuje okrągłą sumkę na rozruch oraz dostęp do powiązanej nieruchomości, pojazdu pojazdu i ognia ognia ognia prowadzenia działalności. Powracające powracające osoby w każdej chwilirestartuj swoją postać i do osoby z Gracza kariery.

Wersje GTA Online na PS5 i Xbox Series X|S zawiera nowe także nowe rozwiązania, które znajdują się w klubie samochodowym LS warsztatu tuningowego Hao, które pozwalają ulepszyć wybrane usługi (5 żeby nowych nowych pojazdów i 5 jutrzenków, przygotowania, które udostępniają doskonale wykorzystają większe możliwości nowych konsol.

Wielu z było pytało nas o nowe odsłony serii Grand Theft Auto. Przy każdym nowym projekcie, który rozpoczynamy, że teraz jest zawsze możliwe wykroczenie to, co do tej pory udało nam się stworzyć — i dlatego z radością możemy ogłosić, że nowa odsłona serii Grand Theft Auto jest w trakcie realizacji. Ujawnimy więcej, gdy tylko będziemy na to gotowi, więc zaglądajcie na Rockstar Newswire. Grand Theft Auto V i GTA Online ukażą się 15 marca na PlayStation 5. Otrzymaj GTA Online za DARMO wyłącznie na PS5. Pobierz wstępnie i przygotuj się, żeby zagrać już 15 marca.

Pobierz GTA Online za darmo na PS5 pełna wersja gry po polsku https://www.rockstargames.com/newswire/article/ak73k92o47ko75/grand-theft-auto-community-update