Player.pl za darmo START VOD 30 dni

2021-02-04 0 Pliki

Player.pl za darmo START VOD 30 dni – oglądaj filmy i seriale online na komputerze i telefonie. Player uruchamia 29 kanałów TV za darmo, pakiet Start VOD na 30 dni za darmo w serwisie Player.pl. Z kodem PL30GIFT całość jest za free.

Do końca lutego użytkownicy z pakietem Start VOD bez dodatkowych opłat mogą zapoznać się z ofertą Start TV wraz z udostępnionymi promocyjnie kanałami Eurosport 1 i 2. Biblioteka VOD kanałów tematycznych: TVN Style, TVN Turbo, TTV, Discovery i innych, a także ulubione bajki dla dzieci z kanałów MiniMini i Teletoon. Całe sezony najpopularniejszych seriali i programów bez reklam. Produkcje Player Original, których nie obejrzysz nigdzie indziej. Wiadomości z kraju i ze świata na kanałach TVN24 oraz TVN BiŚ na żywo.

Player.pl za darmo

Oglądaj ulubione seriale i programy. Player to polski internetowy serwis wideo na życzenie i telewizja internetowa. Od uruchomienia oferował dostęp do filmów, seriali oraz programów znanych z oferty kanałów spod logo Grupy TVN – VOD kanałów TVN24, TVN Meteo, Religia.tv i TTV. Programy i seriale TVN nawet tydzień przed premierą w TV, filmy na życzenie prosto z kina.

Zrealizuj voucher, by przez 30 dni cieszyć się dostępem do pakietu START VOD za darmo! Oglądaj online TVN, TVN7, TVN24 i inne kanały. Pełne sezony seriali i programów w bibliotece VOD bez reklam. Po upływie 30 dni Twój dostęp przedłuży się automatycznie za 10 zł za 30 dni. Możesz zrezygnować z niego w dowolnym momencie. Jak oglądać za darmo Player.pl ? Wejdź na stronę https://promocja.player.pl/playerplus-festiwal-cyfryzacji