GTA online darmowe pieniądze

2023-01-01 0 przez Pliki

GTA online darmowe pieniądze 2023 nowa promocja w której do zgarnięcia jest darmowy hajs. Duża kasa a dokładnie 188 888 $ w GTA Online za zalogowanie się do gry.

Obchody Nowego Roku Księżycowego
Świętuj Księżycowy Nowy Rok z tradycyjną malowaną maską króliczka i wytatuowanym napierśnikiem króliczka, którymi możesz się pochwalić podczas następnego spotkania– gratis dla wszystkich graczy GTA Online, którzy zalogują się w tym tygodniu. Gracze, którzy zalogują się w tym tygodniu, otrzymają również 188 888 GTA$ w ciągu 72 godzin od zalogowania.

Promocja na darmowe pieniądze w GTA obowiązuje teraz.
Należy zalogować się ponownie aby odebrać nagrodę – darmowy hajs GTA Online.

Darmowa kasa GTA Online 2023

Co za to można kupić? Na przykład auta, tuning samochodów, firmę, bazę do napadów, dom, helikopter, motocykl, broń czy wytwórnię narkotyków, nieruchomości i inne rzeczy.

Zdobądź premię w wysokości 188 888 GTA $

Nawet jeśli walka z korzyścią dla wszystkich nie jest w Twoim stylu, każdy, kto zagra w GTA Online w jakimkolwiek momencie od teraz, otrzyma specjalny zastrzyk GTA $ w wysokości 1000000 GTA $.

Wróć aby odebrać 1 mln GTA $ – w samą porę, aby przed świętami wzmocnić swoje finanse. Szczególnie że Rockstar Games wydał aktualizację do GTA Online, która eliminuje dwa glitche pozwalające szybko zdobywać pieniądze. Bez oszustwa dostaniesz darmową kasę GTA online legalnie bez cheatów.