Horizon Chase Turbo za darmo

2023-04-27 0 przez Pliki

Horizon Chase Turbo za darmo do pobrania pełna wersja gry w promocji od 4 maja w Epic Games Store od godziny 17. Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa zainspirowana największymi hitami lat 80. i 90.: Out Run, Top Gear (SNES), Rush i innymi. Odtwarza ona klasyczną arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości).

OLDSCHOOLOWA WSPÓLNA ROZGRYWKA NA KANAPIE

Horizon Chase Turbo oferuje tryb Multiplayer Split Screen, który czyni zadość tęsknocie za graniem po nocach z przyjaciółmi na kanapie.

16-BITOWA GRAFIKA ODKRYTA NA NOWO

Gra Horizon Chase Turbo zainspirowana jest przeszłością, jednak osadzona w teraźniejszości. Pozorna estetyka wielokątów i drugorzędnych kolorów tworzy niepowtarzalny klimat.

NIESAMOWITE HORYZONTY

W Horizon Chase Turbo poprowadzisz swój samochód przed wyjątkowe miejsca, oglądając zachody słońca, mierząc się z deszczem, śniegiem, pyłem wulkanicznym, a nawet ogromnymi piaskowymi burzami.

LEGENDARNY BARRY LEITCH

Ścieżka dźwiękowa Barry’ego Leitcha, legendarnego kompozytora odpowiedzialnego za ścieżki dźwiękowe klasycznych arkadowych gier wyścigowych Lotus Turbo Challenge, Top Gear (SNES) i Rush.

Horizon Chase Turbo do pobrania

– grafika w rozdzielczości 4K,
– niesamowita oldschoolowa rozgrywka dla wielu osób na podzielonym ekranie, do 4 graczy,
– masa treści: 12 pucharów, 48 miast, 111 torów, 33 samochodów do odblokowania i 12 ulepszeń.

Pobierz Horizon Chase Turbo za darmo w promocji od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/horizon-chase-turbo