Raji An Ancient Epic za darmo

2023-05-04 0 przez Pliki

Gra Raji An Ancient Epic za darmo dla posiadaczy Netflix. Gra w Google Play dostępna bezpłatnie wyłącznie dla użytkowników Netflix.

Walcz z demonami, eksploruj ruiny i zmierz się z przeznaczeniem jako wybranka bogów, by uratować ludzkość w tej kolorowej przygodzie pełnej akcji, inspirowanej hinduską kulturą. Ta nagrodzona gra przygodowa, której akcja toczy się w starożytnych Indiach, opowiada historię dziewczyny o imieniu Raji, która została wybrana do obrony krainy ludzi przed inwazją demonów. Jej przeznaczeniem jest uratować młodszego brata i stawić czoła władcy demonów, Mahabalasurze. Od ostatniej wielkiej wojny pomiędzy demonami i bogami upłynęło tysiąc lat. Ludzkość zapomniała o ukrytym niebezpieczeństwie i sekretach alchemii, co skazuje ją na łaskę atakujących demonów, pragnących zemścić się za swoje niegdysiejsze upokorzenie. Padają miasta, fortece są obracane w perzynę, a dzieci są uprowadzane ze swoich domów. W obliczu chaosu Raji zostaje wybrana jako jedyna obrończyni ludzkości. – gra studia Nodding Heads Games.

Pobierz Raji An Ancient Epic za darmo od Netflix na telefon z Google Play Store https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.NGP.Raji&hl=pl_PL&pli=1