Huawei P9 – idealny smartfon biznesowy

2016-09-14 0 przez Pliki

Firmowy telefon musi być niezawodny. Powinien też być wyposażony w rozmaite funkcje, które zapewnią łatwiejsze prowadzenie firmy. Wprost stworzony do tego celu jest Huawei P9.

Telefon dla przedsiębiorcy

Smartfony biznesowe cechują się szeregiem funkcji, które pozwalają na prowadzenie firmy i zarządzanie w najważniejszych pionach jedynie za pomocą telefonu. Sprawne łącze internetowe, szeroki zakres odbieranych częstotliwości, wytrzymała bateria czy płynne działanie – na to najczęściej zwracasz uwagę, poszukując aparatu do firmy.

Znakomitym rozwiązaniem dla tego typu potrzeb jest Huawei P9. Posiada on wiele przydatnych aplikacji (np. organizer, przejrzysty i prosty w synchronizacji kalendarz czy funkcjonalny system notatek i przypomnień) i jest wyjątkowo stabilny. Nie musisz zatem obawiać się utraty ważnych danych podczas pisania maila do kontrahenta lub sporządzania raportu.

Potężny procesor

Korzystanie z wielu aplikacji jednocześnie, utrzymywanie programów w stanie czuwania przez cały czas i zachowywanie dużej ilości plików w pamięci telefonu nie sprzyja płynnej obsłudze urządzenia. Dlatego też w Huawei P9 umieszczono naprawdę solidne podzespoły. Mowa tu o ośmiordzeniowym procesorze Kirin 955 (4x Cortex A72 2,5 GHz + 4x Cortex A53 1,8 GHz) wraz z Mali-T880, aż 3 GB RAM oraz Androidem w wersji 6.0 Marshmallow z EMUI 4.1.

To naprawdę jeden z najmocniejszych zestawów w swojej klasie – całość działa bardzo sprawnie i smartfon zwyczajnie się nie zawiesza. W przypadku telefonu biznesowego to jedna z najgorszych przypadłości… Właśnie czekasz na ważnego maila lub musisz wykonać pilny telefon, ale Twoje urządzenie odmawia posłuszeństwa, ekran nie odpowiada i nic się nie da zrobić. Pozostaje jedynie restart całego systemu…

Bezpieczeństwo przechowywanych danych

W każdym biznesie jedną z najważniejszych rzeczy jest informacja, a właściwie jej bezpieczeństwo. Dlatego też należy zadbać o to, aby nawet w przypadku utraty telefonu, zgromadzone dane z niego nie „wyciekły”.

W P9 zamontowano czytnik linii papilarnych, dzięki czemu odblokowanie telefonu będzie możliwe wyłącznie po przyłożeniu Twojego palca. Nikt niepowołany nie zdoła otworzyć nawet ekranu głównego.

Łączność – bez tego ani rusz

Kolejnym ważnym parametrem telefonu biznesowego są moduły łączności. W przypadku Huawei P9 zostały one bardzo rozbudowane:

  • LTE – wpływa na jakość rozmów oraz szybkość łącza internetowego. Specjalnie wbudowane 3 anteny zapobiegają zakłóceniom i znakomicie wpływają na słyszalność rozmówcy,
  • GPS –współpracuje z mapami online i offline. Rozwiązanie szczególnie przydatne przedsiębiorcom, którzy często podróżują,
  • Wi-Fi – bardzo mocny moduł,
  • Bluetooth – łatwo i intuicyjnie łączy się z każdym oprzyrządowaniem, umożliwia również sprawny przesył plików,

Oprócz tego P9 wyposażono w slot microSD, dzięki któremu powiększysz pamięć nawet o 128 GB oraz USB w wersji C, co pozwala na szybsze ładowanie. Czego więcej wymagać od telefonu biznesowego?

Huawei P9

Telefon ten coraz częściej pojawia się w pakietach biznesowych, które pozwalają m.in. na odliczenie podatku VAT. Warto przyjrzeć się ofercie z Huawei P9 w T-Mobile. Korzyści wynikające z użytkowania smartfona są ogromne, a intuicyjne menu znacznie ułatwia zarządzenie przedsiębiorstwem.