Medal of Honor: Pacific Assault za darmo do pobrania pełna wersja gry

2020-01-01 1 przez Pliki

Medal of Honor: Pacific Assault za darmo do pobrania pełna wersja gry. Klasyk z 2004 roku został udostępniony całkowicie za darmo na do ściągnięcia na platformie EA Origin w ramach akcji Specjalny Prezent.

Po wejściu na stronę z download. Wystarczy kliknąć przycisk „Dodaj do biblioteki gier”, aby uruchomić zainstalowanego uprzednio klienta Origin i dodać kultowy tytuł do swojej biblioteki.

https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/medal-of-honor-pacific-assault/pc-download/base-game/standard-edition

W grze Medal of Honor: Pacific Assault wcielamy się w postać szeregowca marines Toma Conlina i bierzemy udział w słynnych bitwach II wojny światowej. Wykonuj misje w pojedynkę lub z pomocą oddziału. W miarę zdobywania doświadczenia członkowie oddziału będą nabierać indywidualnych cech i stawać się coraz skuteczniejsi w walce. Ta znakomita strzelanka pierwszoosobowa oferuje niezapomniane misje oraz potężną broń i pojazdy, dzięki którym rzucisz się w wir walki. Darmowe klucze do gier do pobrania.

Medal of Honor: Pacific Assault za darmo do pobrania pełna wersja gry

Główne cechy:

Zgodność z realiami historycznymi. Wykonuj misje w otoczeniu wiernie odwzorowującym realia historyczne, np. w Pearl Harbor, na wyspie Guadalcanal czy na atolu Tarawa.

Buduj więź ze swoim oddziałem. Poznaj bliżej marines, u boku których walczysz. Każdy z nich ma własną osobowość i historię do opowiedzenia. Gdy pojawią się nowi żołnierze, pozwól im nabrać doświadczenia, by stali się skuteczniejsi w walce.

Więcej uzbrojenia. Ruszaj do boju, mając do dyspozycji arsenał szczegółowo odwzorowanych pistoletów, strzelb, ładunków wybuchowych i nie tylko! Najlepsze darmowe gry na telefon.

Medal of Honor: Pacific Assault Zalecane wymagania systemowe

System operacyjny: Windows 98/ME/2000/XP
Procesor: Pentium 4 2 GHz lub odpowiednik
Pamięć: 1 GB
Wolne miejsce na dysku twardym: 3 GB
Pamięć karty graficznej: 128 MB
Karta dźwiękowa: kompatybilna z DirectX
DirectX: 9.0
Klawiatura i mysz

Pobierz Medal of Honor chomikuj za darmo po polsku.