Viaplay za darmo filmy, seriale i sport

2022-01-03 0 przez Pliki

Nowa strona ze streamingiem w Polsce Viaplay za darmo filmy, seriale, ulubione programy dla dzieci i sport. Oglądaj treści w trybie online i offline. Anuluj subskrypcję, kiedy chcesz. Najlepsze transmisje z imprez sportowych. Mecze Bundesliga na żywo oglądaj Bayern Monachium i Roberta Lewandowskiego w meczach ligi niemieckiej! Nowa alternatywa dla polskiego Player

Oglądaj offline

Zapisuj za pomocą swojego smartfona albo tabletu treści, które chcesz obejrzeć w trybie offline. Oglądaj filmy wszędzie na terytorium UE.

Na smartfonie, komputerze, tablecie albo inteligentnym telewizorze. Kiedy chcesz i jak chcesz. Wszędzie na terytorium UE. Połącz się, kiedy tylko chcesz. Zapewniamy Ci pełną elastyczność. Możesz anulować Viaplay w dowolnym momencie. Zrób plany na piątkowy wieczór, oglądaj w podróży albo podczas noclegu u znajomego z innego miasta czy kraju.

Viaplay 30 dni za darmo

Następnie 34 zł/miesiąc. Zrezygnuj, kiedy chcesz. Viaplay – odtwarzaj strumieniowo telewizję, seriale, filmy i sport online. Wypożyczaj filmy online i oglądaj sport na żywo – na przykład Ligę Mistrzów i Premier League. Viaplay ma w ofercie wszystkie seriale telewizyjne i kanały online. Usługa jest obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym inteligentne telewizory Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL; smartfony i tablety z systemem iOS i Android; Chromecast i Apple TV; PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One; oraz PC i Mac.

Strona usługi to Viaplay.pl