Viaplay za darmo filmy, seriale i sport

2023-03-19 0 przez Pliki

Viaplay za darmo na miesiąc filmy, seriale, ulubione programy dla dzieci i sport. Oglądaj treści w trybie online i offline. Anuluj subskrypcję, kiedy chcesz. Najlepsze transmisje z imprez sportowych KSW , NHL, PDC i innych. Mecze Bundesliga na żywo, Liga Angielska, Liga Europy, oglądaj Bayern Monachium i Roberta Lewandowskiego w meczach ligi niemieckiej! Nowa alternatywa dla polskiego Player . Viaplay na 30 dni za darmo dla klientów Play, usługa jest dostępna dla wszystkich klientów, którzy mają abonament w Play. Promocja ważna do 30 czerwca na najwyższy abonament w kwocie 55 zł.

Możesz skorzystać z Promocji, jeśli korzystasz z oferty abonamentowej i masz Umowę o świadczenie Usług Telekomunikacyjnych lub Umowę o świadczenie usługi telewizyjnej PLAY NOW TV.

Dostęp do serwisu Viaplay możesz włączyć w Play24 lub na TV BOX. Dodatkowo możliwość aktywacji na miesiąc za free serwisu HBO i Netflix oraz Tidal – trzeba sprawdzić w aplikacji Play24 czy jest taka możliwość o ile nikt nie skorzystał z tego wcześniej.

Oglądaj offline

Zapisuj za pomocą swojego smartfona albo tabletu treści, które chcesz obejrzeć w trybie offline. Oglądaj filmy wszędzie na terytorium UE.

Na smartfonie, komputerze, tablecie albo inteligentnym telewizorze. Kiedy chcesz i jak chcesz. Wszędzie na terytorium UE. Połącz się, kiedy tylko chcesz. Zapewniamy Ci pełną elastyczność. Możesz anulować Viaplay w dowolnym momencie. Zrób plany na piątkowy wieczór, oglądaj w podróży albo podczas noclegu u znajomego z innego miasta czy kraju.

Viaplay za darmo na miesiąc

Następnie 34 zł/miesiąc. Zrezygnuj, kiedy chcesz. Viaplay – odtwarzaj strumieniowo telewizję, seriale, filmy i sport online. Wypożyczaj filmy online i oglądaj sport na żywo – na przykład Ligę Mistrzów i Premier League. Viaplay ma w ofercie wszystkie seriale telewizyjne i kanały online. Usługa jest obsługiwana przez szeroką gamę urządzeń i platform, w tym inteligentne telewizory Samsung, LG, Panasonic, Sony, Philips i TCL; smartfony i tablety z systemem iOS i Android; Chromecast i Apple TV; PlayStation 4 i 5 oraz Xbox One; oraz PC i Mac.

Nieograniczona rozrywka. Streamuj filmy, seriale, ulubione programy dla dzieci, sport i wiele więcej. Anuluj, kiedy chcesz. Viaplay to serwis streamingowy, oferujący szeroką gamę filmów, seriali i transmisji sportowych. Aby rozpocząć oglądanie, musisz utworzyć konto i rozpocząć subskrypcję.

Darmowa miesięczna subskrypcja w Viaplay, oferta z kodem.  W każdej chwili możesz anulować subskrypcję.

Strona usługi to Viaplay.pl