Darmowy kurs fotografii online

2019-01-17 0 przez Pliki

Chcesz nauczyć się robienia profesjonalnych fotografii online? Harvard udostępnił pełen darmowy kurs fotografii online – krok po kroku wyjaśniający wszystkie istotne pojęcia i techniki fotografii dla początkujących i średnio zaawansowanych. Filmy instruktażowe poruszają tematy ekspozycji, światła, czytania histogramów w aparacie, czy zarządzania kolorem. W tym kursie online będzie też można dowiedzieć się więcej o aparatach i obiektywach oraz szczegóły techniki edycji zdjęć, w tym retuszu fotografii.

Darmowy kurs fotografii online

Fotografia cyfrowa i technologia stale się zmienia, jednak zasady dobrej fotografii pozostają niezmienne. Alison za darmo oferuje kurs fotografii online z certyfikatem. Oczywiście daje możliwość zdobycia rozległej wiedzy i zrozumienia fotografii cyfrowej, w tym takie tematy jak ustawienia ekspozycji, jak czytać i korzystać z histogramu, jak światło wpływa na fotografię, jak to wszystko działa czujnik kamery i obiektywy i jak przetworzyć fotografię przy użyciu oprogramowania komputerowego. Otrzymasz również wskazówki na temat tego czego nie robić podczas robienia zdjęcia cyfrówką.

Darmowy kurs fotografii cyfrowej online Alison jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą zwiększyć swoją wiedzę na temat fotografii cyfrowej i chcą wiedzieć, jak przetwarzać i tworzyć fotografie cyfrowe.

Aby zakwalifikować się do otrzymania dyplomu, świadectwa lub certyfikatu PDF należy przestudiować i zrealizować wszystkie moduły i osiągnąć wynik 80% lub więcej w każdym z kryteriów kursu fotografii online . Link do zakupu Dyplom Certyfikat będzie wyświetlana pod nagłówkiem Moje certyfikaty stronie Moje konto po zalogowaniu.

Co da Ci darmowy kurs fotografowania przez internet?
Po zakończeniu kursu robienia zdjęć Alison online dowiesz się:
– Jak działa aparat cyfrowy.
– Jak korzystać z ustawień ekspozycji podczas robienia fotografii.
– Uzyskasz wiedzę i poznasz najlepsze techniki i programy do obróbki zdjęć.

Kurs Fotografii Cyfrowej jest dostępny z Harvard OpenCourseWare za pomocą licencji Creative Commons. Dowiedz się więcej o fotografii cyfrowej i rozpocznij kurs na tej stronie https://alison.com/course/diploma-in-digital-photography