iSpring Free program do tworzenia kursów e-learning

2020-01-01 0 przez Pliki

iSpring Free darmowe narzędzie do tworzenia kursów e-learningu. Twórz elastyczne kursy i quizy bezpośrednio w programie PowerPoint. Łatwo przekonwertuj swoje slajdy na HTML5 lub SCORM. Nic nie płać! iSpring Free jest w 100% darmowy. Gwarantujemy, że nie ma żadnych ukrytych kosztów ani ograniczeń czasowych. Jesteśmy pewni, że kiedy ocenisz, jak łatwy, szybki i wysokiej jakości jest nasz bezpłatny produkt, będziesz chciał wypróbować wersję Pro .

Zamień slajdy PowerPoint w eLearning

Wystarczy nacisnąć Publikuj, aby przekonwertować slajdy na kursy online! iSpring Free utrzymuje nienaruszone wszystkie animacje PowerPoint, wyzwalacze, przejścia i media. iSpring Free sprawia, że ​​kursy automatycznie dostosowują się do wszystkich urządzeń i świetnie wyglądają na dowolnym ekranie, w tym na komputerach PC, Mac, tabletach i smartfonach (z systemem Windows, iOS i Android).

Program do tworzenia kursów

iSpring Free to program umożliwiający przekształcanie prezentacji przygotowywanych za pomocą Microsoft PowerPoint na pliki w formacie SWF (Macromedia Flash), które można później opublikować np. na witrynie internetowej. Po kliknięciu na przycisk Publish, pojawia się małe okienko z domyślnymi ustawieniami i proponowaną lokalizacją pliku wynikowego, a kolejne kliknięcie na Publish powoduje wygenerowanie pliku.

Pobierz iSpring Free program do tworzenia kursów i szkoleń https://www.ispringsolutions.com/ispring-free