IVONA Reader syntezator mowy za darmo

2020-01-01 0 przez Pliki

IVONA Reader syntezator mowy za darmo to komputerowy lektor i text reader, który umożliwia odczytanie i odsłuchanie tekstów z dowolnych dokumentów oraz aplikacji. Wśród wielu opcji programu warto wymienić te najważniejsze: czytanie i odsłuchiwanie dowolnych dokumentów, tekstów z aplikacji na komputerze, książek, poczty e-mail, czy stron internetowych. Czytane audiobooki, pocztę oraz inne dokumenty zawsze możesz skopiować na odtwarzacz mp3 i zabrać ze sobą. IVONA Reader pełni funkcję osobistego lektora, który pomoże Ci również w pracy, przy korekcie tekstów, czytaniu raportów, czy przygotowywaniu wystąpień.

Syntezator mowy IVONA za darmo

pozwala na automatyczne przekształcanie tekstu do mowy o naturalnym, ludzkim brzmieniu. IVONA analizuje podany jej tekst, interpretuje go przy zastosowaniu m.in. algorytmów sztucznej inteligencji i wypowiada. Wypowiedź może być odsłuchana „na żywo” lub zapisana w pliku dźwiękowym. IVONA w wersji demonstracyjnej umożliwia między innymi odczytywanie napisów w filmach, dowolnych tekstów, poczty elektronicznej, słuchanie książek i zapisywanie ich do plików dźwiękowych.

IVONA Reader lektor czytający Internet, filmy i książki . Jak pobrać i Zainstalować ivona chomikuj za darmo do pobrania pełna wersja po polsku.

Pobierz Ivona Reader za darmo https://s2g-online.pl/