Testy na prawo jazdy 2021 za darmo kat. B A C D T

2021-01-01 0 przez Pliki

Testy na prawo jazdy 2021 za darmo – kat. B A C D T to program wspomagający naukę do egzaminu na prawo jazdy w części teoretycznej. Aplikacja posiada tryb nauki i egzaminu, w którym użytkownik rozwiązuje test wielokrotnego wyboru, a po jego zakończeniu prezentowana jest ilość poprawnych odpowiedzi.

Testy na prawo jazdy 2021 do pobrania – kat. B A C D T do ściągnięcia na komputer zawiera zestaw znaków drogowych (w tym znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne, kierunku, uzupełniające, tabliczki, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), aktualny kodeks drogowy, opis sytuacji skutkujących przerwaniem egzaminu na prawo jazdy, informacje o budowie najpopularniejszych pojazdów egzaminacyjnych (Skoda Fabia, Toyota Yaris, Renault Clio, Fiat Grande Punto, Nissan Micra), opis kontrolek samochodowych, a także dane teleadresowe urzędów i wydziałów komunikacji gdzie można odebrać prawo jazdy w całej Polsce.

Program testy na prawo jazdy 2021 do pobrania zawiera pytania wyłącznie z oficjalnej bazy egzaminacyjnej, identyczne jak na egzaminie państwowym. Program testy na prawo jazdy 2021 download zawiera kategorie ABCDT. W programie zawarte są wyłącznie pytania z zatwierdzonej bazy egzaminacyjnej, z jakimi spotkasz się na egzaminie na prawo jazdy!!!

Testy na prawo jazdy 2021

Programy można dowolnie i legalnie rozpowszechniać, rozdawać, umieszczać na Państwa stronach internetowych, nagrywać na płyty i rozprowadzać bez ograniczeń. Programy przeznaczone na systemy Windows 10 XP/Vista/7/8/10 Oficjalne testy na prawo jazdy 2021 za darmo zawierają nowe pytania z oficjalnej bazy pytań egzaminacyjnych. W naszej ofercie posiadamy również inne programy zawierajace pytania przykładowe nie pochodzące z oficjalnej bazy.

Pobierz OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2021 pobierz za darmo z chomikuj. Program w zależności od wersji oprócz testów i modułu nauki zawierają również zestaw znaków drogowych (w tym znaki ostrzegawcze, zakazu, nakazu, informacyjne, kierunku, uzupełniające, tabliczki, znaki dodatkowe, znaki poziome oraz sygnały świetlne), aktualny kodeks drogowy – ustawę prawo o ruchu drogowym, taryfikator mandatów i punktów karnych, tablicę dozwolonych prędkości, opis sytuacji skutkujących przerwaniem egzaminu na prawo jazdy, budowę pojazdów egzaminacyjnych (Skoda Fabia, Toyota Yaris, Renault Clio, Fiat Grande Punto, Nissan Micra), dane teleadresowe urzędów i wydziałów komunikacji gdzie można odebrać prawo jazdy w całej Polsce, opis kontrolek samochodowych, wirtualny alkomat i inne (kat. B).

Zmiany w egzaminach na prawo jazdy. Będą nowe pytania. Na początku grudnia weszły w życie obowiązkowe korytarze życia oraz jazda na suwak.

UWAGA: Progamy uruchomią się 3 razy, po czym wyświetlą monit o zakup kodu odblokowującego, co można uczynić SMS-em lub przy użyciu płatności elektronicznych lub przelewu. Jednorazowy zakup kodu odblokuje program bez ograniczeń czasowych, szczegóły w regulaminie przy instalacji.

Testy na prawo jazdy aplikacja na telefon za darmo zawiera najaktualniejsze pytania aktualne na nowy rok 2021 ! Pytania tylko z oficjalnej, zatwierdzonej bazy pytań egzaminacyjnych. Darmowy program na komputer PC do ściągnięcia na licencji trial.
OFICJALNE POBIERZ Testy na prawo jazdy kat. ABCDT download pełna wersja na WINDOWS [407 MB] lub ANDROIDA