Bolt darmowy przejazd kod rabatowy

2020-01-01 0 przez Pliki

Bolt darmowy przejazd kod rabatowy do pobrania bezpłatna aplikacja w której zamówisz tani, błyskawiczny i bezpieczny przejazd w Twoim mieście. Klikasz. Zamawiasz. Wsiadasz. Dojeżdżasz do celu.

Jak zamówić przejazd Bolt?

1. Otwórz aplikację i wpisz miejsce docelowe podróży
2. Zamów samochód
3. Wsiądź do samochodu
4. Odpręż się
5. Zapłać w aplikacji lub gotówką

Kod rabatowy 10 zł na jazdę z Bolt! Rabat na pierwszy przejazd z aplikacją Bolt. Aby aktywować, wklej kod w aplikacji. Udostępnianie bezpłatnych przejazdów Bolt. Do Twojego konta Bolt przypisany jest kod polecający o wartości 10 PLN, którym możesz się podzielić z nowymi użytkownikami aplikacji. Kiedy Twój znajomy użyje zniżki, Ty również otrzymasz kod promocyjny. Na Twój adres e-mail wyślemy kod o wartości 10 PLN. Kod polecający może być wykorzystany jedynie przez nowych użytkowników Bolt, którzy nigdy nie mieli konta w aplikacji. Kod polecający może być wykorzystany jedynie podczas pierwszego przejazdu z Bolt.

Jakie są korzyści aplikacji Bolt:

• Dokładną cenę przejazdu Bolt poznasz jeszcze zanim zamówisz samochód
• Jeśli nie znasz dokładnego adresu odbioru, aplikacja podpowie Ci, który wybrać
• Każdy przejazd Boltem możesz ocenić, aby pomóc nam podnieść jakość usług
• Nie musisz mieć przy sobie gotówki. Wystarczy, że raz podepniesz kartę, a po każdym przejeździe wyślemy Ci podsumowanie

Jesteś nowym użytkownikiem aplikacji Bolt lub zamierzasz się zarejestrować? Odbierz 10 zł lub 20 zł zniżki na pierwszy przejazd.

Pobierz Bolt aplikacja za darmo https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.mtakso.client&hl=pl