Just Dance 2020 za darmo

2020-04-10 0 przez Pliki

Just Dance 2020 unlimited 1 miesiąc za darmo dla wszystkich [xbox one, ps4, pc, switch] #zostanwdomu

Ubisoft zachęca do pozostania w domu i proponuje wszystkim darmowy dostęp do ponad 500 piosenek w usłudze justdance unlimited.  Promocja dostępna dla wszystkich, również dla osób co nie posiadają just dance ! (Wersja youtube)
Łączy się z darmowym trialem, co daje nam 2 miesiące za darmo !

Just dance unlimited za darmo na 1 miesiąc, dla wszystkoch użytkowników! Usługa działa z edycją gry 2020. Zarówno dla nowych, dla korzystających z darmowego triala [z wyłączeniem ps4], jak i dla obecnych abonamentów !
Okres 1 miesiąca dolicza się do obecnie posiadanego okresu subskrypcji

Dostępne na każdej platformie
#zostanwdomu

W ciągu ostatnich kilku tygodni proponowaliśmy różnorodne darmowe gry i inne oferty w nadziei, że przyniosą one dodatkowy komfort i rozrywkę w tych trudnych czasach. Rozumiejąc, że wielu z was szuka dodatkowych sposobów, aby pozostać aktywnym i być może nauczyć się nowego tańca lub dwóch ruchów, Just Dance oferuje kilka różnych opcji, aby pomóc osobom w domu zachować formę.

Aplikacja Just Dance Now – dostępna w sklepie iOS App Store lub Google Play – pozwala używać smartfona jako kontrolera w połączeniu z dowolnym ekranem podłączonym do Internetu, aby rozpocząć rutynę. Gracze mogą odtwarzać jedną piosenkę dziennie za darmo.

Pobierz i zagraj teraz w bezpłatną wersję demo Just Dance 2020 na Switch, Xbox One i PS4 i zatańcz do „Kill This Love” Blackpink i „Talk” Khalida. „Kill This Love” łączy wielu graczy w energiczną, optymistyczną, choreograficzną rutynę grupową, podczas gdy „Talk” spowalnia wszystko, by dopasować się do hitu R&B.

https://news.ubisoft.com/en-us/article/3QnmWkZ8Kc3zM3bMV52xdn/just-dance-get-moving-at-home-with-just-dance-unlimited-for-free