strumyk.tv mecze online stream transmisje sportowe za darmo

2021-10-23 0 przez Pliki

strumyk.tv mecze online stream transmisje sportowe za darmo do oglądania online.

„Od dzisiaj stronę będziecie mogli znaleźć pod nowym adresem Strumyk.TV Oprócz nowego adresu wszystko zostaje po staremu. Nigdzie się nie wybieramy i będziemy z wami tyle ile będzie potrzeba.

Informujemy również, że stara domena Strims.World od przyszłego miesiąca nie będzie już dostępna. Dlatego zwracamy się do was z prośbą o poinformowanie waszych znajomych, którzy nas odwiedzali o zmianach jakie nastały.

Strona jest prowadzona z myślą o użytkownikach dlatego wasze prośby sukcesywnie wprowadzamy w życie. Serwis będzie się rozwijać i mamy nadzieję, że społeczność Strumyka będzie jeszcze bardziej rosła w siłę.”


strumyk.tv

KSW 64: O której godzinie? Kiedy gala? Gala KSW 64 t jedno z najciekawszych wydarzeń tego roku w polskim MMA. Już w najbliższą sobotę dojdzie do długo wyczekiwanego starcia pomiędzy Mariusz Pudzianowski vs Bombardier. Z kolei w main evencie Sebastian Przybysz (8-2, 4 KO, 1 Sub) będzie bronił tytułu mistrza wagi koguciej w pojedynku z Bruno Santos (10-2, 1 KO, 5 Sub). Transmisja gali KSW 64 online za darmo tv strims.world

Będzie działać na Strims World wykop pomoże? Czy znacie jakąś alternatywną stronę stumyk.tv na której w razie wypadku można obejrzeć transmisje na żywo? Czy ktoś ma strone ze strimami którą się może podzielić? Strumyk.tv padło i nie wstaje. Gdzie oglądać filmy i seriale online za darmo? Działa wam strona czy znowu śpi? Jaka alternatywa strims? Lista stron z filmami i serialami online bezpłatne tv cda i inne podobne strony.