Tomb Raider Reloaded za darmo

2023-02-25 0 przez Pliki

Tomb Raider Reloaded za darmo na telefon do pobrania na Android i iOS. Dostęp w ramach członkostwa Netflix. Wciel się w Lara Croft. Odnajduj prastare artefakty, unikaj pułapek i walcz z wrogami przy użyciu kultowych pistoletów podczas przygód w różnych zakątkach świata. Eksploruj zdradzieckie podziemne grobowce leżące w niebezpiecznych górskich jaskiniach, w bujnych dżunglach i przy wielkich wodospadach. Rozwiązuj rozmaite łamigłówki i stawiaj czoła różnorodnym przeciwnikom i bossom – zarówno nowym, jak i znanym z wcześniejszych odsłon serii Tomb Raider. Natrafisz między innymi na krwiożercze wilki, jadowite węże, straszliwe golemy i zaczarowane żywiołaki!

Tomb Raider

• Rozgrywka w stylu roguelike i generowane proceduralnie poziomy sprawiają, że za każdym podejściem gra jest zupełnie nowym przeżyciem.• Zdobywaj poziomy rozwijaj umiejętności i zyskuj dodatkowe cechy. Dzięki przebijającym pociskom, bonusom do doświadczenia, rzucaniu granatów i strzelaniu po łuku twoja postać będzie się szybciej rozwijać, jej ataki staną się potężniejsze, a zadawane obrażenia wzrosną.• Potknięcie w trakcie wyjątkowo udanej partii wcale nie oznacza końca! Otrzymasz mnóstwo monet i punktów doświadczenia, dzięki którym możesz ulepszyć stroje i broń Lary, a tym samym zwiększyć podstawowe parametry ataku i punktów zdrowia. • Korzystaj z charakterystycznych ruchów Lary Croft – strzelania, biegania, skakania i stawania na rękach w klasycznym stylu słynnej archeolożki. • Zbieraj przedmioty kolekcjonerskie i rzeczy do odblokowania, w tym relikwie zwiększające obrażenia i zdrowie oraz plany pozwalające tworzyć nową broń, na przykład strzelby lub magiczne kostury. • Stylizowana kreskówkowa grafika to zupełnie nowe podejście do świata gier Tomb Raider. • Oryginalna orkiestralna ścieżka dźwiękowa zawiera nowe wersje znanych utworów i nawiązuje do długiej historii serii Tomb Raider. – Gra została stworzona przez Emerald City Games i CDE Entertainment.

Tomb Raider Reloaded do pobrania

Subskrybenci Netflix mogą skorzystać z kolejnej gry w ramach opłacanego abonamentu.

Pobierz Tomb Raider Reloaded za darmo na telefon Android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netflix.NGP.TombRaiderReloaded&pli=1