KSW za darmo online live stream

2022-09-01 0 przez Pliki

KSW 74 na żywo, transmisja online i tv, live stream Pudzianowski – Materla i inni. Relacja i wynik na żywo. Sprawdź gdzie oglądać walki KSW 74 na żywo i za darmo nokauty i kontuzja. Transmisja Online i TV w Internecie. Zobacz gdzie obejrzeć live stream za darmo za free Viaplay.

MMA na żywo obejrzyj transmisje online z walk mma na żywo w internecie i za darmo! Oglądaj wszystkie gale KSW, UFC, Bellator, FEN, PLMMA i innych federacji. Gdzie można za darmo obejrzeć na żywo całą gale? Strumyk

Podczas nadchodzącej gali KSW 74

KSW na żywo! Zobacz kiedy odbędzie się kolejna gala KSW walki zawodnicy bilety. KSW 74 w TV i online – gdzie, kiedy i o której?

Viaplay uzgodnił długoterminowe partnerstwo z KSW, wiodącą europejską organizacją mieszanych sztuk walki MMA, aby stać się jedyną platformą streamingową transmitującą na żywo gale KSW za darmo online w Polsce i 9 innych krajach od grudnia 2021 roku. Wywodząca się z Polski organizacja KSW cieszy się w Polsce wyjątkową popularnością. Od 2022 roku KSW będzie organizować 12 wydarzeń rocznie z udziałem najlepszych polskich i międzynarodowych zawodników MMA.

KSW za darmo

Kolejną galą KSW na platformie Viaplay będzie KSW 74 które odbędzie się we wrześniu. Podczas tego wydarzenia reprezentujący Viaplay i KSW będą również współpracować nad ścieżką rozwoju talentów reprezentujących rynki Viaplay, w tym nad ich udziałem w galach KSW.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne w Polsce, Szwecji, Norwegii, Danii, Finlandii, Islandii, Estonii, na Łotwie, Litwie i w Holandii w ramach regularnej subskrypcji Viaplay obejmującej sport. W Polsce transmisje z KSW Viaplay będą wzbogacone studiem premium podczas gali i komentarzem w języku polskim. Gala KSW 74

Największa walka w historii KSW i najdroższe starcie w dziejach polskiego MMA będzie pojedynkiem wieczoru gali KSW 74 . Dwaj uwielbiani przez kibiców mistrzowie skrzyżują rękawice. W co main evencie kibice zobaczą powracającego po 13 latach do KSW, byłego zawodnika UFC Daniela Omielańczuka. Rywalem zawodnika na co dzień w Warszawskim Centrum Atletyki będzie Ricardo Prasel.

KSW 74 karta walk

Phil De Fries (21-6) – Ricardo Prasel (13-3)
Tom Breese (14-3) – Damian Janikowski (7-4)
Darko Stosic (16-5) – Michał Kita (21-14-1)
Cezary Kęsik (13-2) – Tomasz Romanowski 16-8)
Werlleson Martins (16-5) – Paweł Polityło (7-3)
Emil Weber Meek (9-6) – Kacper Koziorzębski (8-4)
Anita Bekus (6-2) – Sofiia Bagishvili (6-1)
Wojciech Kazieczko (2-0) – Eduard Demenko (3-2)
Arkadiusz Mruk (debiut) – Borys Dzikowski (1-0)