CANAL+ VOD za darmo na 31 dni

7 listopada 2020 0 Pliki

CANAL+ VOD za darmo na 31 dni nowy serwis z filmami online. CANAL+ oficjalnie uruchomił serwis VOD/Internet TV, w którym znajdziemy filmy, seriale CANAL+, HBO czy FOX, jak również kanały na żywo.

Przez pierwszy miesiąc testowanie serwisu jest całkowicie bezpłatne – o ile przed końcem okresu rozliczeniowego anulujemy subskrypcję. Po tym okresie pełny pakiet kosztuje 135 zł.
W celu weryfikacji konta pobierana jest kwota 1 zł z karty płatniczej (zaraz po weryfikacji jest zwracana), działa Revolut.

CANAL+ telewizja przez internet


Wybrane kanały: CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN, nSport+ i Eleven Sports, MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i wiele innych.

Wypróbuj telewizję przez internet! Bez opłat, bez ograniczeń, bez zobowiązań na miesiąc Canal+ za darmo online. CANAL+ telewizja przez internet to dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo jak i tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Wybierz jeden pakiet lub połącz kilka ze sobą. Nic nie ryzykujesz. Z wybranych pakietów możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Premiery największych hitów kinowych. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze polskie produkcje.

Nowa promocja Canal Plus za darmo przez pół roku w promocji darmowego Konta za Zero PKO BP! Do wyboru pakiet Sport lub Film w telewizji przez internet!

https://www.canalplus.com/pl/