CANAL+ online za darmo na miesiąc

2023-03-13 0 przez Pliki

CANAL+ online za darmo na miesiąc nowy serwis z filmami online. CANAL+ oficjalnie uruchomił serwis VOD/Internet TV, w którym znajdziemy filmy, seriale CANAL+, HBO czy FOX, jak również kanały na żywo. Promocja Canal+ Online na miesiąc za darmo w Samsung Members. Trzeba wejść w zakładkę Szczęśliwy Poniedziałek i zagrać w prosta grę w pamięć. Kod przychodzi później na maila.

Canal+ Online Pierwszy sezon serialu Kruk za darmo bez logowania i rejestracji 9 grudnia start trzeciego sezonu serialu, który według polskich widzów warto zobaczyć.

Przez pierwszy miesiąc testowanie serwisu jest całkowicie bezpłatne – o ile przed końcem okresu rozliczeniowego anulujemy subskrypcję. Po tym okresie pełny pakiet kosztuje 135 zł.
W celu weryfikacji konta pobierana jest kwota 1 zł z karty płatniczej (zaraz po weryfikacji jest zwracana), działa Revolut.

CANAL+ telewizja przez internet


Wybrane kanały: CANAL+, HBO, FOX, National Geographic, Paramount, History, Filmbox, BBC, TVN24 czy CNN, nSport+ i Eleven Sports, MiniMini+, TeleToon+, Cartoon Network, Nickelodeon, Disney i wiele innych.

Wypróbuj telewizję przez internet! Bez opłat, bez ograniczeń, bez zobowiązań na miesiąc Canal+ za darmo online. CANAL+ telewizja przez internet to dostęp do kanałów telewizyjnych na żywo jak i tysięcy filmów, seriali i programów na życzenie. Wybierz jeden pakiet lub połącz kilka ze sobą. Nic nie ryzykujesz. Z wybranych pakietów możesz zrezygnować w dowolnym momencie. Premiery największych hitów kinowych. Nagradzane filmy prosto z Hollywood oraz najnowsze polskie produkcje.

Nowa promocja Canal Plus za darmo w promocji telewizji przez internet! Canal plus za darmo na 30 dni w player.pl (dla użytkowników pakietu start) Player.pl rozsyła maile z kodami na 30 dni bezpłatnego dostępu do filmów i seriali od Canal Plus ( w tym sławnego KRÓLA  ).

Pakiet PLAYER (z reklamami) to oferta dla tych, którzy szukają najlepszej rozrywki w bardzo przystępnej cenie. Teraz wynosi ona tylko 5 zł za 30 dni w abonamencie. Za tę cenę użytkownicy otrzymują dostęp do dokładnie tych samych treści, które znajdują się w pakiecie PLAYER bez reklam (a więc także do najnowszych produkcji Player Original, m.in. „Chyłki”, „Szadzi”, „Nieobecnych”, „Skazanej” i najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali – m.in. „Kuchennych Rewolucji”, „Na Wspólnej”, „Brzyduli 2”). W połączeniu z niską ceną zdecydowaliśmy się w tym pakiecie ograniczyć ilość reklam, co stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla klientów przyzwyczajonych do niskich opłat. Pakiet ten nie posiada jednak dodatkowych funkcjonalności: wybranych formatów w jakości 4K oraz możliwości pobierania odcinków niektórych tytułów.

To rozwiązanie stworzone jest z myślą o klientach, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich najlepszych tytułów z oferty Playera niewielką kwotę. Dla osób, które szukają dostępu do serwisu bez reklam*, z wybranymi tytułami w jakości 4K i możliwością pobierania odcinków niektórych programów, polecamy pakiet PLAYER w cenie 18 zł za 30 dni.