LEGO Star Wars The Skywalker Saga za darmo Xbox

2022-12-02 0 przez Pliki

LEGO Star Wars The Skywalker Saga za darmo pełna wersja gry od 6 grudnia w Xbox Game Pass w promocji na mikołajki.

otowi na eksplorację galaktyki Gwiezdnych Wojen jak nigdy dotąd? Zbierz się z rodziną i przyjaciółmi, ponieważ LEGO Star Wars: The Skywalker Saga będzie dostępne w Game Pass w samą porę na święta. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o połączeniu sił z rodzeństwem w bitwach na miecze świetlne lub walce w kosmosie z sąsiadem z sąsiedztwa, teraz masz szansę w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w lokalnej rozgrywce kooperacyjnej dla dwóch graczy! Niezależnie od tego, czy jesteś nowym użytkownikiem serii, czy jej wieloletnim fanem, w tę zabawną i przystępną grę rodzinną można grać i pobierać ją od 6 grudnia dla wszystkich subskrybentów Game Pass.

LEGO Star Wars The Skywalker Saga do pobrania

Dzięki humorowi LEGO ponownie przeżyjesz epicką narrację Sagi Skywalkerów i możesz rozpocząć od początku dowolnej trylogii, w tym Gwiezdne wojny: Mroczne widmo, Gwiezdne wojny: Nowa nadzieja lub Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy . Walcz z siłami zła jako ulubione postacie, takie jak Luke Skywalker, Rey, Obi-Wan Kenobi, Finn, BB-8 i legion innych bohaterów. LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zawiera ponad 300 postaci do odblokowania ze wszystkich dziewięciu filmów, dzięki którym możesz przeżywać nowe, zabawne przygody. Mając do dyspozycji ponad 100 pojazdów, możesz skoczyć z prędkością światła w Sokole Millennium, aby prześcignąć imperialne statki kosmiczne oraz wejść na pokład i eksplorować wielkie okręty, takie jak supergwiezdny niszczyciel! Dzięki wciągającej mechanice walki pokaż znajomym swoje umiejętności Jedi, dzierżąc miecze świetlne, miotacze ognia i łącząc różne ataki z największymi legendami z każdej epoki sagi Skywalker.

Granie w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z rodziną i przyjaciółmi oraz odkrywanie ogromu galaktyki Gwiezdnych Wojen z 23 planetami do odkrycia podczas wizyty w Mieście w Chmurach na Bespinie lub Wiosce Ewoków na Endorze to tylko jedna z wielu atrakcji podczas grania w tę grę . Połącz siły i wspólnie twórzcie nowe wspomnienia, przemierzając kultowe miejsca.

Galaktyka jest Twoja od 6 grudnia! Pobierz LEGO Star Wars: The Skywalker Saga w ramach subskrypcji Game Pass, wybierz punkt startowy i przygotuj się na zabawę, której miliony fanów z całego świata nie mogą się nacieszyć!

Pobierz LEGO Star Wars The Skywalker Saga za darmo na Xbox https://www.xbox.com/en-us/games/store/lego-star-wars-the-skywalker-saga/9njn1mc1x5fk