Mubi za darmo filmy online

2023-11-01 0 przez Pliki

Mubi za darmo filmy online na 3 miesiące. Użytkownicy mogą oglądać bezpłatnie filmy z angielskimi napisami, nieliczne z polskimi.  Trzeba pamiętać o anulowaniu przed 90-dniami, później 32,99 za miesiąc. Filmy online których nie znajdziecie na Player+, Netflix, Amazon Prime czy HBO .

MUBI – kino niszowe, niezależne, eksperymentalne darmowe 60 dni z okazji Festival Internacional de Cine de Morelia. Przy próbie anulowania subskrypcji można przedłużyć okres próbny o kolejne 30 dni – max. 90 dni. Trzeba podać numer karty przy rejestracji, można anulować subskrypcję w każdym moemencie.

TRZY MIESIĄCE ŚWIETNEGO KINA

Nie możemy zaprosić Was teraz do naszego kina. Ale możemy podarować Wam w prezencie ciekawe filmy. Dla Widzów Kino Kameralne Cafe – trzy darmowe miesiące na MUBI. ZACZNIJ OGLĄDAĆ

Każdego dnia starannie wybieramy nowy, wspaniały film, a Ty masz cały miesiąc, aby go obejrzeć. Tak więc codziennie masz do wyboru film z listy 30 tytułów. Oglądaj w sieci, na telefonie, tablecie, TV i konsoli do gier. Bierz filmy i oglądaj je offline w HD na swoim urządzeniu iOS, lub Android.

https://mubi.com/pl/showing