Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude za darmo

2021-09-20 0 przez Pliki

Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude za darmo pełna wersja gry do pobrania w promocji na IndieGala.

Ze wspaniałymi koedukatorami na całym świecie, chłopak z college’u, Larry Lovage, goni za czymś więcej niż tylko dyplomem. Próbuje dorównać legendzie swojego wujka, Larry’ego Laffera, ulubionego poliestrowego playboya. Larry Lovage jest typowym studentem college’u. Mieszka w akademiku, podkochuje się w swoim profesorze biologii i chodzi do barów z kumplami. Ale kiedy na kampusie pojawia się telewizyjny program randkowy, Larry ma szansę na narodowy seks. Jeśli uda mu się pokazać, że potrafi sprawić, że każda dziewczyna na kampusie omdleje, stanie się legendą kampusu.

Leisure Suit Larry za darmo

Śledź zabawne wyczyny i nieszczęścia Larry’ego w najbardziej zwariowanej historii z college’u. Zaktualizowany o grafikę 3D, wciągające rozmowy w czasie rzeczywistym i w pełni zrealizowany kampus uniwersytecki, Larry powraca, aby dać graczom trochę miłości. Pamiętaj, nie chodzi o to, komu imponujesz, ale o to, kogo możesz rozebrać!– Przeglądaj 25 różnych lokalizacji, w tym kampus uniwersytecki i przyległe części miasta.– Twórz niestandardowe rozmowy w czasie rzeczywistym, rozmawiając z dowolną postacią w grze – bądź zabawny lub świeży, jeśli chcesz.– Ponad 12 rodzajów mini-gier, w tym Quarters, Tapper, Trampoline, Whack-a-mole i inne.

Jeśli to możliwe, wesprzyj programistę na Steam (umieszczając go tam również lub nawet umieszczając go na liście życzeń). 

Pobierz Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude za darmo full wersja download na IndieGala. https://freebies.indiegala.com/leisure-suit-larry-magna-cum-laude-uncut-and-uncensored