Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards za darmo

2022-02-11 0 przez Pliki

Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards za darmo pełna wersja gry do pobrania w promocji na IndieGala.

Larry Laffer to niski, tandetny, łysiejący czterdziestoletni mężczyzna, który do niedawna mieszkał z matką. Kiedyś pracował w branży oprogramowania, ale postanowił zostawić wszystko za sobą, przenosząc się do miasta utraconych zarobków w poszukiwaniu seksualnego spełnienia. Larry, ubrany w biały, poliestrowy strój rekreacyjny, znajduje się poza Lefty’s Bar, zdeterminowany, by w końcu stracić dziewictwo – lub popełnić samobójstwo, jeśli nie jest w stanie osiągnąć tego celu przed świtem.

Leisure Suit Larry in the Land of the Lounge Lizards

to pierwsza gra z serii Leisure Suit Larry autorstwa Ala Lowe’a, w dużej mierze inspirowana tekstową przygodą Softporn Adventure, choć ze znacznie ulepszonym scenariuszem zawierającym bardziej humorystyczne opisy i dialogi. Parser tekstu służy do wprowadzania poleceń w celu interakcji ze środowiskiem graficznym. Postęp osiąga się, zbierając różne przedmioty i zastanawiając się, które z nich mogą być niezbędne do podbicia serc kilku postaci kobiecych pojawiających się w grze.

– Graj jako jedna z najdłużej istniejących legend gier: Leisure Suit Larry!
– Słynny ryzykowny humor Ala Lowe i odważne laski, które czekają, aby „poćwiczyć” z tobą!
– Używaj poleceń tekstowych do interakcji z otoczeniem!

Aby odebrać grę należy zarejestrować się na IndieGala. Po zalogowaniu się wejść na stronę gry i przewinąć w dół do przycisku „Add to Your Libary”. Po dodaniu gra będzie dostępna w zakładce „My Libary”.

Pobierz Leisure Suit Larry 1 – In the Land of the Lounge Lizards za darmo full wersja download na IndieGala. https://freebies.indiegala.com/leisure-suit-larry-magna-cum-laude-uncut-and-uncensored