Windbound za darmo 

2022-02-11 0 przez Pliki

Windbound za darmo pełna wersja gry do pobrania.  Survivalowa przygoda pomiędzy morzem a wyspą.

Zakazane Wyspy wzywają. Odkryj ich tajemnice.

Trafiasz na nieznaną, bezludną wyspę — aby przeżyć, badaj i przemierzaj lądy i groźne morza.Wcielasz się w Karę, wojowniczkę, którą morze wyrzuca na brzeg tajemniczego raju z dala od plemienia. Wypadasz z łodzi, a bezlitosna kipiel ciska cię na brzeg tajemniczego raju jednej z Zakazanych Wsyp.Nie masz łodzi, żywności ani narzędzi. Wola przetrwania pomoże ci odkryć liczne zasoby tej pięknej wyspy. Twórz narzędzia i broń, aby polować i bronić się przed przyrodą i jej dzikimi, fantastycznymi stworzeniami.Eksploracja kolejnych wysp i rozrzuconych na nich ruin pozwoli ci poznać tajemnice przeszłości i zajrzeć w przyszłość. Odkryj wielki sekret kryjący się za tym wszystkim, a może odnajdziesz coś więcej niż drogę do domu.

Poznaj sekrety

Udaj się w osobistą podróż i poznaj historie idyllicznych Zakazanych Wysp; każda z nich skrywa klucz do tajemnicy i niespodziewanych odkryć.

Odkrywaj wszystko w zasięgu wzroku

Obierz horyzont za cel i pokonuj kolejne wyspy, z których każda oferuje własną, różnorodną faunę, krajobrazy i wyzwania.

Wykorzystuj naturę, aby przeżyć

Przemierzaj dziewicze tereny wysp, w poszukiwaniu zasobów, których możesz użyć do wytworzenia wachlarza narzędzi i broni, umożliwiających polowania na zwierzynę i ulepszanie łodzi. Gdy zasoby staną się kończyć, czeka cię dalsza podróż…

Zbuduj statek idealny

Łódź będzie twoim głównym towarzyszem podczas podróży. Uważnie twórz własny statek, którym pokonasz zdradliwe wody, przepływając z jednej wyspy na drugą. Zaprojektuj go tak, aby poradził sobie z huraganowymi wiatrami, olbrzymimi falami i groźnymi zwierzętami morskimi.

Pobierz Windbound za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/p/windbound