Light Image Resizer program do zmiany wielkości kilku zdjęć

2020-01-02 0 przez Pliki

Light Image Resizer to program do  zmiany wielkości kliku zdjęć jednocześnie na komputerze. Umożliwia kompresowanie grafiki i modyfikowanie jej przy użyciu specjalnych filtrów i efektów. Light Image Resizer posiada narzędzia umożliwiające wysyłanie gotowych zdjęć pocztą elektroniczną, a także pozwalające na dodawanie obramowania, własnych znaków wodnych i dostosowywanie rozdzielczości do portretu. Natomiast podczas zmiany rozdzielczości plików graficznych, można ustawić ich jakość oraz odpowiedni format (JPG, PNG, BMP, PSD, TGA, PDF). Jak zmienić rozmiar zdjęć w programie ObviousIdea?

Zmiana rozmiaru, importowanie, kompresja i kopiowanie są wykonywane szybko i łatwo więc uporządkować zdjęcia w bardzo krótkim czasie. Można nawet udostępniać swoje zdjęcia w Internecie.

Gdy masz ogromną kolekcję zdjęć na komputerze, być może trzeba będzie zorganizować je lepiej. Dodanie znaku wodnego do zdjęć.

Light Image Resizer program do zmniejszania zdjęć

pozwala na łatwe przenoszenie zdjęć z folderu do folderu i zmienić ich format, więc wygrasz jakąś dodatkową przestrzeń dyskową. Zwłaszcza, gdy chcesz wysłać zdjęcie musisz niezawodne narzędzie do tworzenia e-przyjazna wersja, która ładuje się szybciej, bez kompletnie rujnuje jakość obrazu. Po zainstalowaniu światła Image Resizer, trzeba będzie wybrać typ interfejsu preferowany (tryb podstawowy lub pełne).

Aplikacja jest prosta w użyciu. Dodaj pliki źródłowe, opcje konfiguracji i ostatecznie nacisnąć przycisk Process. W ciągu kilku sekund będziesz miał pracę. Jest o wiele łatwiej niż ręczne zmiany formatów i rozmiarów plików i przenoszenia ich do innego folderu. Zdjęcia mogą być importowane z kart pamięci, too. Łatwiejsze organizowanie zdjęć i nawrócenia nie są jedynymi aktywami Light Image Resizer. Oprócz zmiany formatu, jakości, wielkości i rozdzielczości, masz możliwość stosowania różnych efektów: Znaki wodne (nawet przy użyciu własnego pliku znak wodny), Sepia, granic, w odcieniach szarości lub inwersja kolorów.

Light Image Resizer program do masowej zmiany wielkości zdjęć jest niezbędnym oprogramowaniem dla tych, którzy muszą organizować i edytować duże ilości zdjęć.

Bez względu na to jakie są Twoje potrzeby, od ponownego organizowanie tysięcy zdjęć zrobionych podczas wakacji, na przygotowanie zdjęć do przesłania je na swojej stronie internetowej, Light Image Resizer to oszczędność czasu, łatwe w użyciu narzędzie polecić każdemu.

Pobierz Light Image Resizer program do masowej zmiany wielkości zdjęć na Windows 10, 8 i 7 https://www.obviousidea.com/pl/download/