Microsoft Surface Pro 4 – tablet zamiast laptopa i komputera

2017-01-04 0 przez Pliki

Microsoft Surface Pro 4 to ultralekki tablet zamiast laptopa i komputera. Urządzenie Surface Pro 4 jest bardzo lekkie więc możemy zabrać je wszędzie i przy tym wystarczająco wydajne, aby pełnić funkcję pełnoprawnej, stacjonarnej stacji roboczej.

Surface Pro 4 został stworzony, by zapewnić wydajność laptopa. Mają ją zapewnić procesory Intel Core i szybkie dyski SSD o pojemności do 1 TB, na których zmieszczą się wszystkie aplikacje, zdjęcia i muzyka.

Wyświetlacz PixelSense o przekątnej 12,3” wyróżnia się wysokim kontrastem oraz minimalizacją powstawania odblasków, dzięki czemu zapewnia ekstremalnie realistyczny obraz. Dzięki największej wydajności i niskiej masie 766 gramów lekki Surface Pro 4 to wszechstronny sprzęt do pracy poza biurem i w domu.
Dzięki podstawce, którą można dowolnie ustawiać i nowej klawiaturze Type Cover2 Surface Pro 4 staje się wydajnym laptopem pozwalającym uruchamiać dowolne oprogramowanie.

Współpracuj, wykorzystując wszystkie możliwości najnowszej wersji pakietu Microsoft Office Suite – w tym programów Outlook, Word, PowerPoint, Excel i OneNote.

Do tablet zamiast laptopa możemy dokupić: Klawiatura Type Cover urządzenia Surface Pro 4, Pióro Surface, Stacja dokująca Surface. Opinie Surface Pro 4 ma pozytywne. Czy warto kupić? Zobacz film i zdecyduj sam.

https://www.youtube.com/watch?v=nSDmCPH3OWc

Microsoft Surface Pro

trafił do sprzedaży w USA i Kanadzie już 9 lutego 2013. Ceny tabletu Surface Pro zaczynały się od 899 dolarów za model z dyskiem o pojemności 32 GB. Pojemniejszy tablet, z 64 GB pamięci, kosztował 999 dolarów.

Co oferuje lekki tablet Surface Pro? Znajdziemy w nim 4 GB pamięci RAM, procesor Intel Core i5 lub i7 oraz system operacyjny Windows 8 Pro. Za interakcję z użytkownikiem odpowiedzialny będzie wyświetlacz 10,6 cała w rozdzielczości Full HD. Dodatkowe zalety lekkiego urządzenia to złącze USB 3.0, gniazdo Display Port i możliwość obsługi rysikiem.

Tego samego dnia co tablet zamiast komputera zadebiutowały także nowe akcesoria do tabletów Surface. Trzy limitowane, ozdobione ciekawymi wzorami edycje doczepianych klapek z klawiaturami, po 130 dolarów oraz mysz komputerowa Wedge Touch Mouse Surface Edition.