Mass Effect 2 za darmo na Origin

2017-01-07 0 przez Pliki

Na platformie Origin firma Electronic Arts udostępniła świetną grę Mass Effect 2 za darmo do pobrania. Wszystko w ramach promocji najnowszej odsłyny gry Mass Effect: Andromeda.

Mass Effect 2 to popularna fabularna gra akcji stworzona przez BioWare, wydana przez Electronic Arts w styczniu 2010 roku na platformy Microsoft Windows i Xbox 360, a rok później na konsolę PlayStation 3. Stanowi drugą część trylogii Mass Effect. Akcja rozgrywa się w XXII wieku w Drodze Mlecznej, gdzie ludzkości zagraża insektoidalna rasa Obcych znanych jako Zbieracze. Gracz wciela się w postać komandora Sheparda, elitarnego żołnierza sił ziemskich, który w celu pokonania zagrożenia musi skompletować oddział gotowy wziąć udział w misji samobójczej. Wczytując zapis z pierwszej części gracz może kształtować fabułę Mass Effect 2 na wiele sposobów.

Gra Mass Effect 2 okazała się sukcesem komercyjnym, zebrała również bardzo pozytywne recenzje. W zależności od platformy, średnia ocen wynosi od 93 do 96 procent

Pobierz Mass Effect 2 za darmo tutaj

Trzeba założyć lub zalogować się na konto w platformie EA Origin i kliknąć na przycisk „Dodaj do biblioteki gier”. Trzeba się śpieszyć bo promocja ograniczona czasowo.

Premiera nowej części gry – Mass Effect: Andromeda, odbędzie się 23 marca 2017 roku w sklepach i w dystrybucji cyfrowe na PC, konsole PlayStation 4 i Xbox One. Planowane jest wydanie specjalnej wersji dla PS4 Pro.