Mass Effect Andromeda za darmo pełna wersja gry do pobrania

2017-03-18 0 przez Pliki

Mass Effect Andromeda za darmo pełna wersja gry do pobrania dla abonentów EA Access, wyłącznie na konsoli Xbox One. Posiadacze abonamentu EA Access mogą już na tydzień przed oficjalną premierą gry Mass Effect Andromeda bezpłatnie uruchomić pełne wersje gier Electronic Arts i skorzystać z próbnego okresu rozgrywki. Nie jest przy tym wymagany zakup gry Mass Effect Andromeda.

Efektowna grafika i nowa galaktyka do odkrycia – BioWare przedstawia kolejną generację kosmicznej eksploracji w uniwersum Mass Effect. Premiera gry: 23 marca 2017. Wkrocz w nową erę fabularną – dzięki mocy cenionego silnika Frostbite grafika, akcja, emocje postaci i planety Mass Effect: Andromeda będą żywe jak nigdy wcześniej.

Mass Effect: Andromeda

Wypróbuj przez całe 10 godzin już teraz dzięki abonamentowi EA Access na Xbox One lub Origin Access na PC. Twoje postępy zostaną przeniesione do pełnej gry, jeśli zdecydujesz się ją kupić.

Mass Effect: Andromeda – oficjalny zwiastun premierowy

Twoją misją jest znalezienie nowego domu dla ludzkości. Badaj niebezpieczne światy, utrzymaj przy życiu swoją załogę i poznaj tajemnice Andromedy. Podróż zaczyna się już teraz. Jak daleko się posuniesz?

Gra Mass Effect: Andromeda ukaże się 23 marca 2017 roku w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, PS4, PlayStation 4 Pro i Xbox One.

Abonenci EA Access na konsoli Xbox One uzyskują wcześniejszy dostęp do gier premierowych Electronic Arts, w tym m.in. Battlefield 1, FIFA 17, Star Wars Battlefront, Need for Speed i wiele innych, oraz płacą 10 proc. mniej za cyfrowe produkty EA na Xbox One, w tym pełne wersje gier, przepustki sezonowe i dodatki oraz paczki FUT do gier z serii FIFA. Abonenci otrzymują też dostęp do bazy gier The Vault i mogą bez dodatkowych opłat grać w najpopularniejsze tytuły Electronic Arts w pełnej wersji i bez ograniczenia czasowego: FIFA 16, Star Wars Battlefront, Battlefield Hardline, Titanfall czy Dragon Age: Inquisition. Pobierz Mass Effect Andromeda za darmo pełna wersja gry do pobrania.