My Pet Hooligan za darmo

2023-09-22 0 przez Pliki

My Pet Hooligan za darmo do pobrania pełna wersja gry od Epic Games Store do 21 października. Zbuntuj się przeciwko złemu władcy Metazuckbotowi, siejąc spustoszenie w Hooliland City. Walczcie między sobą, niszczcie rzeczy, jedźcie na deskorolce jak profesjonaliści, graffiti na budynkach lub po prostu spędzajcie czas z przyjaciółmi. Grać tak, jak chcesz, to właśnie znaczy być chuliganem.

Walka

Chuligani zostają wciągnięci w szybką, pełną adrenaliny walkę w różnych zamkniętych strefach bitewnych w całym Hooliland City. Twoim głównym celem jest gromadzenie punktów poprzez eliminację innych chuliganów. Te bitwy wydają się być częścią złego planu Metazuckbotów. Ale dlaczego?

Zniszczyć

Zbuntuj się przeciwko Metazuckbotowi, korzystając ze swojego arsenału broni palnej, materiałów wybuchowych i innych niszczycielskich narzędzi, aby siać spustoszenie w mieście. Niszcz samochody, ławki, beczki i nie tylko. Albo graffiti miasta farbą w sprayu. Ty decydujesz, w jaki sposób najlepiej wywołać chaos i nieporządek na ulicach.

Badać

Poruszaj się po tętniącym życiem i pomysłowym świecie pełnym tajemnic. Korzystaj z platform i skoczni, aby przeszukać każdy zakątek miasta, aby odkryć ukryte skrzynie i cenne monety.

Deskorolka

Jeździj po mieście i wykonuj słodkie sztuczki. Twórz unikalne i stylowe kombinacje, łącząc ze sobą przewroty i chwyty, aby zwiększyć swój licznik doładowania i szybciej podróżować po mieście.

Gra w fazie wczesnego dostępu jest nadal w trakcie tworzenia i może ulec znaczącym zmianom w miarę postępu prac. W związku z tym, podczas grania możesz napotkać na nieprzewidziane problemy lub doświadczyć zupełnie nowych elementów rozgrywki.

Zagraj teraz i doświadcz gry w trakcie jej tworzenia lub poczekaj, aż będzie oferowała bardziej dopracowane wrażenia.

Pobierz My Pet Hooligan za darmo na komputer od Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/my-pet-hooligan-453949