Disney Speedstorm za darmo

2023-10-03 0 przez Pliki

Disney Speedstorm za darmo do pobrania pełna wersja gry Epic Games na Xbox One/ Steam / Switch / PS5 / Xbox.  Disney Speedstorm to darmowa gra wyścigowa kartingowa opracowana przez Gameloft Barcelona i wydana przez Gameloft. Zawiera różne postacie Disneya i Pixara ścigające się pojazdami na torach tematycznych nawiązujących do światów ich filmów i franczyz. 

Wskocz do sezonu inspirowanego Toy Story i ścigaj się z wyjątkowymi wyścigówkami Disneya i Pixara. Korzystaj zarówno z trybów dla jednego gracza, jak i dla wielu graczy, które obejmują sezonową wycieczkę, grę lokalną, prywatną ścieżkę, rankingowy tryb wieloosobowy i regulowany tryb wieloosobowy. A jeśli chcesz kontynuować wyzwanie po zakończeniu bezpłatnego okresu, możesz zgarnąć pakiet założycielski Disney Speedstorm Deluxe za 30% zniżki.

Najlepsza gra wyścigowa oparta na bohaterach, osadzona na torach inspirowanych światami Disneya i Pixara.

Niesamowita grupa kierowców wyścigowych Disneya i Pixara jest przygotowana i podkręcona do walki wyścigowej.
Każdy zawodnik ma do dyspozycji unikalną umiejętność. Niezależnie od tego, czy użyjesz „Firework Barrage” Mulan, aby zdmuchnąć konkurencję, czy „Fearsome Roar” Sulleya, aby wystraszyć ich z toru, istnieje wiele unikalnych umiejętności do opanowania. Od doków na torze Pirates of the Caribbean’s Pirates’ Island po dzikie tereny mapy Jungle Ruins w Księdze dżungli, poznaj te światy ze świeżej perspektywy, przygotowanej specjalnie do wyścigów! Akcja nigdy nie zwalnia, ponieważ świeże treści sezonowe są zawsze tuż za rogiem. Nowe samochody wyścigowe, nowe tory i przedmioty kolekcjonerskie będą pojawiać się regularnie. Każdy może wziąć udział w grze Disney Speedstorm i cieszyć się nią, ale wyczucie czasu doładowania nitro lub precyzyjne pokonywanie zakrętów ma kluczowe znaczenie dla dominacji na torze.

Pobierz Disney Speedstorm za darmo na Epic Games Store https://store.epicgames.com/pl/p/disney-speedstorm oraz Xbox Game Pass https://www.xbox.com/en-us/games/store/disney-speedstorm/9pmr3t9nsf8w