Crusader Kings III za darmo do pobrania

2022-09-10 0 przez Pliki

Crusader Kings III za darmo do pobrania pełna wersja gry na Steam w promocji darmowy weekend dla graczy. Kochaj, walcz, spiskuj i zdobądź chwałę. Utrwal dziedzictwo arystokratycznego rodu w wielkiej grze strategicznej Crusader Kings III, w której śmierć to dopiero początek – poprowadź dynastię w złożonej, niezwykłej symulacji średniowiecza.

Dziedzictwo czeka na ciebie. Wybierz arystokratyczny ród i poprowadź dynastię do chwały w trakcie średniowiecznej przygody rozciągniętej na przestrzeni pokoleń. Panowanie nad regionem możesz zdobyć nie tylko wojaczką – dobry strateg musi mieć zdolności dyplomatyczne, doskonale zarządzać królestwem i cechować się prawdziwą przebiegłościąCrusader Kings III to kontynuacja popularnej serii Paradox Development Studio łączącej wielką ucztę dla strategów z ekscytującą, starannie zaprojektowaną średniowieczną fabułą.

Początek rodu

 •  Przejmij dowództwo nad rodem i poprowadź dynastię przez pełne odkryć wieki średnie. Zacznij przygodę w 867 lub 1066 roku oraz zdobądź ziemie, tytuły i wasali, aby stworzyć królestwo godne twej błękitnej krwi. Po twojej śmierci panowanie przejmą grywalni dziedzice, niekoniecznie planowani.
 •  Poznaj wielki, symulowany świat pełen wieśniaków, rycerzy, dworzan, szpiegów, łotrów i błaznów. Nie obędzie się też bez sekretnych romansów. Możesz sprawić, że wiele postaci historycznych zostanie wplątanych w romans, zdradzonych, powieszonych lub dyskretnie zmanipulowanych.
 •  Odkrywaj wielką średniowieczną mapę, która sięga od ośnieżonych krain nordyckich po Róg Afryki i od Wysp Brytyjskich na zachodzie po egzotyczne, bujne tereny Birmy na wschodzie. Zdobywaj, podbijaj oraz rządź tysiącami wyjątkowych państw, księstw, królestw i imperiów.

Niezwykłe osobowości

 •  Każda postać ma w sobie coś niezwykłego, a jej cechy i wybory życiowe wpływają na to, które działania i schematy uzna za słuszne. Wzbudzaj strach i lęk, rządząc żelazną ręką, albo okazuj swą wielkoduszność i dodawaj zapału poddanym. Potomkowie mogę dziedziczyć cechy rodziców, ale nie wiadomo, czy będą prawdziwymi geniuszami, czy strasznymi głupcami.
 •  Przypisz dziedzicowi odpowiednich opiekunów albo osobiście zajmij się jego kształceniem. Możesz zaaranżować dziedzicowi małżeństwo albo odprawić go w inny sposób.
 •  Wybierając różne opcje wyglądu i cechy, dostosuj władcę i arystokratyczny ród, by stworzyć monarchię godną jej wrodzonych cnót i wad.

Prawdziwa strategia wymaga przebiegłości

 • Zarządzaj dynamicznie rozwijającym się królestwem i przyznawaj tytuły zasłużonym osobom lub odbieraj innym władcom prawa do korony. Miej oko na rywali – mogą być nimi zarówno gniewni chłopi, jak i żądne zemsty nałożnice.
 •  Zazwyczaj trudno jest odróżnić dobro od zła, a niebezpieczeństwo czyha za każdym rogiem. Werbuj szpiegów i podejmuj inne niejawne działania, by pogrążać, szantażować lub mordować tych, którzy staną ci na drodze, albo inspiruj się balladami bardów i nęć innych, torując swą drogę do władzy i wpływów.
 •  Poleje się krew. Zbierz zbrojne jednostki i potężnych rycerzy. Zarządzaj taktykami i oddziałami na polu bitwy. Najeżdżaj i grab pobliskie ziemie lub wynajmuj zaciężnych żołnierzy i zakony rycerskie, gdy będziesz prowadzić konflikty na dużą skalę.

Dokonuj wielkich rzeczy

 •  Wykaż się monarszą mądrością, skupiając wokół siebie władzę religijną, lub daj początek nowemu wyznaniu, zyskując chwałę na wieki lub skazując się na wieczne potępienie.
 •  Rozwijaj kulturę oraz twórz potężne zamki i bastiony, zwiększając bogactwo, prestiż i bezpieczeństwo królestwa.
 •  Możesz obrać wiele dróg: bądź świadkiem wielu dynamicznych zdarzeń i podejmuj ważne decyzje dopasowane do każdej możliwej sytuacji i postaci. Zapisz się na kartach historii na wiele różnych sposobów.

Graj za darmo! Musisz posiadać zainstalowaną aplikację pulpitową Steam, aby móc zainstalować i uruchomić Crusader Kings III. Czy Steam jest zainstalowany na twoim komputerze?

Pobierz Crusader Kings III za darmo do pobrania na Steam https://store.steampowered.com/app/1158310/Crusader_Kings_III/