Sweet.tv za darmo oglądaj polskie kanały TV

2022-11-22 0 przez Pliki

Sweet.tv za darmo oglądaj polskie kanały TV przez 7 dni bezpłatnie, potem 4,99 zł/miesiąc kilkadziesiąt kanałów TV, w tym Eleven Sports online za free.

Polska tv online bez konieczności podawania danych do karty płatniczej. Później ewentualnie można wykupić dostęp miesięczny za 4,99 zł. Dostępna jest apka na smartfona oraz na Android TV.

Na stronie internetowej u góry znajduje się przycisk Wypróbuj za darmo. Po wybraniu formy rejestracji, można skorzystać z darmowego okresu próbnego. Obecnie jest kilkadziesiąt kanałów po polsku na sweet.tv Oglądaj w najlepszej jakości HD i 4K.

Przykładowe kanały telewizyjne dostępne na 

Sweet.tv za darmo

-paczka ELEVEN 1-4 HD
-FILMBOX PREMIUM HD
-FILMBOX EXTRA HD
-FILMBOX FAMILY
-FILMBOX ACTION
-FILMBOX ARTHOUSE
-ZOOM TV HD
-FIGHBOX HD
-GAMETOON HD
-FOX HD
-KINO POLSKA HD
-STOPKLATKA HD
-KINO TV
-EPIC DRAMA HD
-DIZI TV HD
-NOVELA TV HD
-RED TOP TV HD
-NATIONAL GEOGRAPHIC HD
-NATIONAL GEO WILD HD
-POLSAT VIASAT HISTORY HD
-POLSAT VIASAT EXPLORE HD
-POLSAT VIASAT NATURE HD
-STUDIOMED TV HD
-WATER PLANET HD
-DOCUBOX HD
-POLSAT C&I HD
-RED CARPET TV HD
-STARS TV HD
-KINO POLSKA MUZYKA

SWEET.TV jest dostępna na wszystkich najpopularniejszych platformach na świecie iOS, Android TV, Samsung, LG, Sony, Philips. W 1 subskrypcji możesz jednocześnie podłączyć Smart TV,
telefon, komputer, tablet, a nawet Xbox
Wystarczy 1 kliknięcie – i ciesz się oglądaniem!

Subskrypcja SWEET.TV zapewnia dostęp do programów telewizyjnych i biblioteki VOD, które można oglądać online w dowolnym miejscu: w domu, w podróży, w mieście i poza miastem. Nawet w najbardziej odległych zakątkach kraju, najważniejsze jest posiadanie Internetu.

Będziesz mieć na swoim urządzeniu telewizję doskonałej jakości, w szczególności HD i 4K. Kanały ogólnotematyczne, filmowo-serialowe, sportowe, informacyjne, dla dzieci, muzyczne, edukacyjne – odpowiednie dla wszystkich członków rodziny.

Możesz sterować telewizorem: wstrzymywać, przewijać do tyłu i oglądać programy (do 7 dni wstecz). Jeśli spóźnisz się na dany program lub mecz, włącz go natychmiast, bez czekania od początku.

Tak więc SWEET.TV to Twoja ulubiona telewija oraz Biblioteka filmów VOD w doskonałej jakości, które możesz oglądać w dogodnym dla siebie miejscu.