Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na fb?

2021-01-01 0 przez Pliki

Jak sprawdzić kto odwiedza mój profil na fb? Wypróbuj aplikację Podglądacz. Zastanawiałeś się kiedykolwiek, kto odwiedzał Twój profil na Facebooku? Z tą aplikacją do podglądania odwiedzjących jest to możliwe. Zobacz kto podglądał mnie na fb w ostatnim czasie.

Sprawdź, kto wyrzucił cię ze znajomych na Facebooku. Jest na to sposób! Przypominamy przy okazji, że na Facebooku nie ma możliwości sprawdzenia „kto oglądał twój profil” oficjalnie ani żadne programy nie mają takiej możliwości. Uwaga na oszustów na facebooku.

Zobacz kto oglądał Twój profil na Facebooku

uwaga na nowy przekręt na fajsie. Jak włączyć funkcję możliwość sprawdzenia kto zaglądał na nasz profil? Każdy by chciał wiedzieć jakie osoby odwiedzają nasz profil FB. Zwróć jednak uwagę na podejrzany adres linku aby nie stracić pieniędzy i nie złapać wirusa na komputer lub telefon. Uważaj na fałszywe posty wśród swoich znajomych o szokujących wydarzeniach. Anonimowość na facebooku jest stawiana na pierwszym miejscu. Na co uważać na facebooku? Radzimy podchodzić ostrożnie bo zdażają się fałszywe aplikacje google play które wyłudzają dane. Jak nie dać się oszukać w sklepie Google Play? Czytaj opinie i komentarze.

Pobierz aplikację Podglądacz – Kto odwiedzał Twój profil na Facebook https://play.google.com/store/apps/details?id=org.zerocode.fbhelper&hl=pl