Nero Platinum Suite za darmo do pobrania

2020-01-01 0 przez Pliki

Nero Platinum Suite za darmo do pobrania polska wersja językowa to profesjonalny program do edycji filmów wideo w najwyższej jakości Ultra HD 4K, a także narzędzie do nagrywania i skutecznego zabezpieczenia plików oraz ich przesyłanie strumieniowe i odtwarzanie. Nero Platinum to 7 wydajnych i zintegrowanych ze sobą aplikacji w jednym pakiecie Multimedia Suite. Odkryj nową wersję oprogramowania z bogactwem nowych funkcji.

Nero Platinum Suite po polsku

Lepsze zabezpieczenie płyt i danych, szybsza obróbka plików wideo i jeszcze łatwiejsza obsługa. Nero za darmo w swoim sprawdzonym stylu zachwyci Cię najwyższą jakością, najnowszymi, rozbudowanymi funkcjami, wypróbowaną technologią i cyfrową pomocą ułatwiającą obsługę funkcji.

Wyjątkowe rozwiązania najnowszy darmowy Nero ułatwią Twoją pracę z cyfrowymi treściami dzięki wykorzystaniu przełomowej technologii zapewniającej lepszą wydajność i szybkość pracy w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu (komputerze, smartfonie lub tablecie), łatwość obsługi oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa danych, filmów, muzyki czy zdjęć. Osiągnij profesjonalne efekty pracy nad materiałami wideo i zadbaj o ich najdrobniejsze szczegóły dzięki edycji filmów w jakości Ultra HD 4K. Z Nero bez trudu stworzysz, wyedytujesz, odtworzysz, prześlesz strumieniowo, a także nagrasz i skopiujesz dane i pliki multimedialne. Ściągnij Nero za darmo pełna wersja po polsku na komputer pc.

Nero za darmo

gdzie pobrać legalnie po polsku? To pakiet składający się z aplikacji przeznaczonych do edycji grafik i wideo (Nero Vision Xtra), nagrywania gotowych materiałów (Nero Burning ROM) oraz narzędzie do tworzenia kopii zapasowych (Nero BackItUp and Burn). W skład BackItUp & Burn wchodzą następujące aplikacje: Nero BackItUp, Nero Express, Nero RescueAgent oraz Nero BurnRights. Umożliwiają one przygotowanie kopii zapasowej danych (również automatycznie według określonego harmonogramu), a następnie wypalenie jej na nośnikach CD/DVD/Blu-ray. Program Nero uznawany jest powszechnie za jeden z najlepszych pakietów do nagrywania płyt CD/DVD.

Ciekawym narzędziem znajdującym się w pakiecie Nero do pobrania jest Nero Vision Xtra, które zostało stworzone z myślą o organizacji, odtwarzaniu, a przed wszystkim edycji wideo (AVCHD, MKV, FLV, FLAC, DVD, MPEG-4 AVC, (S)-VCD, AVCREC).

Pobierz Nero Platinum Suite za darmo pełna wersja po Polsku na komputer z Windows.

https://www.nero.com/plk/downloads/?currency=pln&vlang=pl&country=pl