Vegas Pro 17 za darmo do pobrania

2019-11-20 0 przez Pliki

SONY Vegas Pro 17 za darmo do pobrania pełna wersja to profesjonalny program do edycji wideo. Łączy zaawansowane funkcje obróbki plików filmowych z rozbudowanymi możliwościami kreowania ścieżek audio w wysokiej jakości. Zapewnia sprawne, intuicyjne i zintegrowane środowisko do tworzenia i edycji treści audio/wideo, kodowania wieloformatowego, tworzenia płyt CD, nagrywania dysków Blu-ray z linii czasowej.

Sony Vegas Pro 17

Narzędzie do edycji wideo umożliwia m.in: zastosowanie wielu poleceń systemu MS Windows takich jak: wytnij, kopiuj, wklej; miksowanie wielościeżkowego materiału audio oraz nowa konsola do tworzenia miksów i bardziej precyzyjniejszej kontroli; kodowanie bezpośrednio do Dolby Digital surround przy użyciu profesjonalnego kodera AC-3; nagrywanie płyt Blu-ray bezpośrednio z linii czasowej; tworzenie standardowych płyt DVD z menu, wideo z różnych kamer, filmy z napisami, wieloma językami i komentarzami. Program zachowuje wszystkie niewykorzystane ujęcia do ewentualnego późniejszego wykorzystania czyniąc edycję bardziej efektywną. Dodatkowo osbsługuje kamery DV oraz HDV, w tym również kamery XDCAM i Sony DVD 5.1 oraz oferuje eksport do Sony PSP (PlayStation Portable).

Edycja wideo z Vegas Pro 17 crack towarzysz projektu od początku do końca. Edytuj profesjonalne wideo i audio w wysokiej rozdzielczości do 4K. Odkryj workflow zoptymalizowane wtyczek dla stabilizacji obrazu, zaprojektuj dynamiczne tytuły i twórz własne płyty DVD i Blu-ray. Poznaj nowy rodzaj swobody twórczej z Vegas Pro 17 po polsku pełna wersja chomikuj.

Pobierz VEGAS Pro za darmo wersja pełna które są pierwszym wyborem, jeśli chodzi o efektywną edycję wideo i audio. wersje VEGAS pro do pobrania spolszczenie nadają się zarówno dla amatorów jak i doświadczonych twórców aby kręcić filmy i każdy użytkownik może korzystać z innowacyjnych narzędzi i sprawnych przepływów pracy w oprogramowaniu.