Oddworld: Abe’s Odyssey za darmo

20 września 2017 0 Pliki

Oddworld: Abe’s Odyssey gra za darmo dostępna na platformie GOG.com . Tytuł z 1997 roku jest darmowy w związku z trwającą właśnie promocją w sklepie GOG.com. Poza promocją gra kosztuje 21,69 zł.

Wybrany przez kapryśny palec przeznaczenia, Abe, czyściciel pierwszej klasy w RuptureFarms, został rzucony w życie pełne przygody po tym, jak podsłuchał plany swojego szefa Mollucka Glukkona, na przerobienie Abe’a i innych Mudokonów na smaczny poczęstunek jako ostatnia deska ratunku na ocalenie rozpadającego się imperium pakowania mięsa Mollucka.
Podczas swej ucieczki z RuptureFarms Abe otrzymał wizję od tajemniczej Wielkiej Twarzy, który pokazał mu, że musi ocalić nie tylko swoich krajanów Mudokonów, ale także ochronić wszystkie stworzenia na Oddworld od krwiożerczego Kartelu Magogów.
Po ukończeniu żmudnych prób w świątyniach i podróżowaniu przez pustkowia ze swoim przyjacielem Elumem Abe uzyskał niesamowitą moc Shrykulla. Po powrocie do RuptureFarms Abe zniszczył ohydną rzeźnię, ocalił swych ziomków i sprowadził grom z jasnego nieba na spiczastą głowę Mollucka.

Zagraj za darmo w Oddworld: Abe’s Odyssey tutaj już teraz.