Oddworld New 'n’ Tasty za darmo

2020-12-19 0 przez Pliki

Oddworld: New 'n’ Tasty za darmo pełna wersja gry do pobrania w promocji Epic Games. Eksploruj starożytne ruiny, uciekaj przed mięsożernymi bestiami i unikaj uzbrojonych po zęby strażników jako Abe, pierwotny bohater Oddworld, w stworzonym od podstaw remake’u klasycznej gry przygodowej Oddworld: Abe’s Oddysee.

Oddworld za darmo

Abe – dawniej szczęśliwy sprzątacz w największej przetwórni mięsa Oddworld – odkrywa tajny plan swojego szefa, który pragnie zamienić pracujących w fabryce niewolników w nową linię mięsnych przekąsek RuptureFarms Tasty Treats. Teraz bohater musi uratować własną skórę przed rozdrabniaczami, ale ucieczka z hodowli mięsa to jedynie początek jego odysei – na drodze ku przeznaczeniu Abe napotka liczne zagrożenia.Stworzona od nowa gra z piękną grafiką, udoskonaloną oprawą dźwiękową i lepszą, głębszą rozgrywką.

Wybrany przez kapryśny palec przeznaczenia, Abe, czyściciel pierwszej klasy w RuptureFarms, został rzucony w życie pełne przygody po tym, jak podsłuchał plany swojego szefa Mollucka Glukkona, na przerobienie Abe’a i innych Mudokonów na smaczny poczęstunek jako ostatnia deska ratunku na ocalenie rozpadającego się imperium pakowania mięsa Mollucka.
Podczas swej ucieczki z RuptureFarms Abe otrzymał wizję od tajemniczej Wielkiej Twarzy, który pokazał mu, że musi ocalić nie tylko swoich krajanów Mudokonów, ale także ochronić wszystkie stworzenia na Oddworld od krwiożerczego Kartelu Magogów.
Po ukończeniu żmudnych prób w świątyniach i podróżowaniu przez pustkowia ze swoim przyjacielem Elumem Abe uzyskał niesamowitą moc Shrykulla. Po powrocie do RuptureFarms Abe zniszczył ohydną rzeźnię, ocalił swych ziomków i sprowadził grom z jasnego nieba na spiczastą głowę Mollucka.

Pobierz Oddworld: New 'n’ Tasty za darmo pełna wersja gry https://www.epicgames.com/store/pl/product/oddworld-new-n-tasty/home