TubeMate na komputer Windows i Android

2020-01-01 0 przez Pliki

TubeMate na komputer Windows i Android do pobrania. Nowy TubeMate Video Downloader pozwala pobierać i przesyłać strumieniowo filmy. Wyszukaj według identyfikatora kanału, identyfikatora wideo i identyfikatora PlayList.

Full HD Video Downloader 4x razy szybszy niż jakakolwiek inna aplikacja. Zobacz swoje wideo bez buforowania, szybkiego przesyłania strumieniowego i bezpłatnego pobierania na telefon, komputer i tablet. Możesz wyszukiwać dowolne filmy z linku do aplikacji za pomocą filmów na youtube i zobaczyć ich lajki, niepodobania, a nawet widzów.

Jak pobierać filmy z youtube? Wyszukaj wideo, które chcesz obejrzeć. Kliknij, aby odtworzyć wideo. Kliknij dolny przycisk pobierania, aby wybrać format wideo. Pobieranie filmów rozpocznie się w tle. Sprawdź wszystkie swoje filmy w sekcji downloadera. Skopiuj link do filmu na YouTube. Wklej to w pole tekstowe i naciśnij Enter. Wyświetl lub pobierz swój ulubiony film.

Więcej funkcji TubeMate : – Obsługuje prawie wszystkie formaty wideo, takie jak MP4, 3GP (format HD) – Pobiera również format audio.

Darmowe pobieranie z chomikuj filmów, seriali i gier. Gdzie oglądać filmy online bez limitu.

Pobierz TubeMate na PC lub Android za darmo https://www.microsoft.com/pl-pl/p/tubemate-video-downloader-play-videos/9p881wkln0mg